Park?


Byłeś w tym cudownym i fascynującym miejscu, gdzie przebywanie w nim jest bardziej realne niż wtedy, gdy czytasz te słowa.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 9

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 2:30 am

Post Pt lut 08, 2013 8:35 pm

Park?

Odzyskuję świadomość w swoim śpiącym ciele. Najpierw jak zwykle oddzielam nogi, potem resztę ciała. I w chwilę potem znów jestem wolny. :)
Od lat staram się dotrzeć do Parku. Sam, albo prosząc o to przewodnika. Jednak bez efektu. Dzisiaj znowu wyrażam prośbę o wizytę w Parku. Chwilę potem czuję powiew od strony pleców i zaczynam lecieć do przodu, pchany przez łagodny, lecz silny podmuch. Mam dobry poziom świadomości. Taki jak w realu. Błyskawicznie mijam kilka obszarów, nie będąc w stanie nawet na nie spojrzeć. Zbyt szybko to się dzieje.
I nagle pod kątem 45 stopni spływam na ziemię. Słońce, zieleń. Czuję, że za plecami mam jakiś 2-3 piętrowy budynek. Jednocześnie obniża się mój poziom świadomości. Słońce i zieleń, ale również betonowe krawężniki, rodem niczym z PRL.
Nie analizuję tego w tym momencie. Nie jestem zdolny. Opanowuje mnie silna fala emocji. Przechodzę przez alejkę, której podłoże stanowią sześciokątne, betonowe kostki. Po drugiej stronie na trawie, kucam i zaczynam płakać ze wzruszenia. W końcu tu jestem - tylko ta myśl kołacze mi po głowie.
Uspokajam się po chwili i zaczynam rozglądać po okolicy. Alejką od strony drzew, zbliża się do mnie jakaś postać. W ciemnym, mnisim habicie, z kapturem na głowie. Staje nade mną, wciąż kucającym na trawie. Widzę twarz o śniadej cerze i śródziemnomorskich rysach twarzy.
Nawiązać kontakt - ta myśl przychodzi mi do głowy. Pytam kim jest. W momencie kiedy widzę, że zaczyna udzielać mi odpowiedzi, cofa mnie do ciała.

Czy to na prawdę był Park? Nie wiem.

ka

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 304

Dołączył(a): Pn sie 24, 2009 4:12 pm

Pochwały: 6

Post N lut 10, 2013 9:48 pm

Re: Park?

Nic nie wskazuje na park jak na mój nos, ale to Ty tam byłeś w tym śnie a nie mój nos więc trudno powiedzieć ;)


Czy potrafisz we śnie zadawać na głos pytania i otrzymywać odpowiedzi?
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie)
Avatar użytkownika

Posty: 9

Dołączył(a): Wt sty 22, 2013 2:30 am

Post So lis 05, 2016 4:49 pm

Re: Park?


Powrót do Wieści z PARKU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO