Miasto Orin


Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post So sie 25, 2012 6:01 pm

Miasto Orin

Witam !

Jestem tu dosyć nowy. Nie miałem jeszcze oobe. Pytałem na innym forum o oobe ale mi nikt nie odpowiedział. Chciałem się zapytać czy ktoś z was zetknął się z miastem Orin w astralu. Ja o tym mieście usłyszałem na stronie Jana Popko. Nie wiem czy ktoś z was o nim słyszał. On twierdzi że pobiera nauki od astralnych braci z miasta Orin i uczy innych ludzi. Na jego stronie jest videoblog, który można obejrzeć. Ja chciałem się zapytać czy ktoś z was był w tym mieście i je widział ? Szczególnie chodzi mi o Świątynię Serca w tym mieście.

Post So sie 25, 2012 10:02 pm

Re: Miasto Orin

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:30 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post So sie 25, 2012 10:13 pm

Re: Miasto Orin

Chodziło mi o to czy ktoś z tu podróżujących się zetknął z tym miastem ale nie poprzez pana Popko. Warsztaty u tego Pana są rzeczywiście płatne choć on sam twierdzi że wystarczająca jest wiedza z jego videobloga którą można uzyskać za darmo. Po prostu o tylu różnych miejscach w astralu czytałem tu na forum i na innym forum a nikt nie wspominał o mieście Orin. Ciekawe czy ktoś kto podróżuje po astralu mógłby się tam dostać i napisać coś więcej :)Jak mi się uda osiągnąć oobe lub udoskonalić podróże mentalne to spróbuje się tam dostać :)

Post So sie 25, 2012 10:16 pm

Re: Miasto Orin

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:30 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post So sie 25, 2012 10:40 pm

Re: Miasto Orin

Popko dotarł więc pytam czy ktoś jeszcze tam był. Może nie wszystko w astralu jest jeszcze odkryte. Sam nie byłem więc pytam innych.

Post So sie 25, 2012 10:51 pm

Re: Miasto Orin

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:30 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 7:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post N sie 26, 2012 5:56 pm

Re: Miasto Orin

Witaj.

Bardzo możliwe, że to są subiektywne doświadczenia tego pana.
Takich informacji może być więcej lub mniej.
To czego doświadcza ten pan, miejsca nazwy itd to wszystko jego subiektywne doświadczenia przefiltrowane przez
system przekonań w którym żyje.
Ja bym podchodził z dystansem, nawet do samego faktu, czy to miejsce jest czy nie, czy w nim był ktoś czy nie.
Bardzo możliwe, że wiele osób doświadczyło wielu różnych miejsc, w tym i tego. Pytasz o to czy ktoś był w danym miejscu
i tutaj podajesz jego nazwę.
Nazwa została stworzona przez człowieka, nawet gdy jakaś istota podała mu ją nie masz pewności czy nie działa filtr u tego pana, przez który po prostu odbiera to czego doświadcza. Nawet gdy wiele osób twierdzi, że było w Orin(ie) to nie przekonuje mnie to.
Nie ma czegoś takiego jak odkryte, nie odkryte w astralu. Indywidualne doświadczenia zależą od wielu czynników.
Ktoś był na orinie ktoś na orionie a ktoś na peronie. Jakie to ma znaczenie. Zadając pytanie oczekujesz odpowiedzi tak byłem, nie nie byłem, a jeżeli tak to jakie to ma znaczenie ?

Nie jest ważne gdzie byłeś ale co z tym zrobiłeś :)

Pozdrawiam :)

Post Pn sie 27, 2012 7:30 pm

Re: Miasto Orin

Może i masz rację z tym filtrem Gray. Jakiś czas temu przeczytałem taką broszurę "Obszary w podróży astralnej" i tam były opisane różne miejsca których opisy widziałem też na forach na park i myślałem że obszary w astralu mają jakieś ustalone nazwy dlatego zdziwiło mnie to że tylko u pana Popko spotkałem się z Orinem. A pytałem czy ktoś był żeby porównać doświadczenia danej osoby z tym co opisuje pan Popko na swoim blogu i stronie. Mi jeszcze się nie udało oobe i podróż tam, jedynie w podróży mentalnej próbowałem dlatego pytałem czy ktoś tam był.

Powrót do Przestrzeń astralna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO