po co OBE ??


Jak zmienił się twój światopogląd od praktykowania podróży poza ciałem lub innych zjawisk parapsychologicznych.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt kwi 22, 2008 9:25 pm

po co OBE ??

Ktoś kiedyś mnie zapytał:

-Po co wychodzić z ciała i tak się umrze, wówczas człowiek się dowie wszystkiego. Na kiego wymuszać ten stan?

Po co OBE? A raczej po co ta ciągła walka o odmienny stan świadomości? Bo różnie jest on nazywany, różne ma poziomy, jednak bez wątpienia jest to STAN.

Kurcze, trudne pytanie… sam do konica nie wiem. Oczywiście wypowiadam się tylko za siebie i mówię, to co w tej chwili czuję. Szybko bez namysłu, by wypłynęło z głębi całego mnie. Uprawiam i wciąż doskonalę ten cud-stan świadomości bo:

*by poznać siebie i świat. (ciekawość)
*by komuś, daj bóg, coś pomóc. (altruizm)
*bo ciągnie mnie do tego jak cholera. (porządanie)
*bo chcę się rozwijać i doskonalić we wszystkim co robię. (ambicja)
*bo jest to dla mnie niesłychana pasja. (namiętność)
*bo sam nie wiem dlaczego, czyli jakiś czynnik pchający mnie do tego STANU jest w mojej podświadomości. (nieuświadomiony)
*by coś po sobie zostawić, tak by innym było lżej żyć. (głód nieśmiertelności i pchanie ewolucji ludzkości na przód)
*by się obudzić na stałe, a nie tyko przebudzać i z powrotem zasypiać. (pokładana nadzieja)
*by zgłębić tajemnice wszechświata. (pionierskość)
*by poznać i doświadczyć prawdy. (odwieczny magnes)
*by być szczęśliwym tak do końca i tak prawdziwie i szczęściem tym zarazić innych. (głód absolutnego szcześcia, chęć by inni też byli szczęśliwi)
*bo mi to sprawia satysfakcję i radość (samospłenienie)
*bo czuję w gnatach nadchodzą ZMIANY...

DS

Post Wt kwi 22, 2008 11:42 pm

Re: po co OBE ??

A ja uwielbiam obe za wszystkie wspaniałe doznania jakich się doświadcza. Obe to coś całkiem innego nisz cokolwiek co robiłem do tej pory. Jestem początkujący, więc sama radość gdy uświadamiam sobie, że jestem w POZA jest dla mnie wspaniałym przeżyciem :D:D:D:D. Możliwość kreowania tego co w realu nie możliwe- też super :D. Najbardziej chyba motywuje mnie ciekawość narastająca po przeczytaniu każdego posta na forum, obejrzeniu filmiku lub przeglądnięciu blogów.

Post Śr kwi 23, 2008 9:40 am

Re: po co OBE ??

bo poczuje się niesamowitą radość i wewnętrzną wolność udawadniając sobie że jest się nieśmiertelnym :D:lol::P:!::!::!:

Post Śr kwi 23, 2008 9:59 pm

Re: po co OBE ??

Po to by udowodnić sobie iż przeczucia od wczesnego dzieciństwa były słuszne i wybrana droga była tą właściwą....droga naprzeciw wszystkiemu co materialne :mrgreen:

Werewolf

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 10:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post Śr kwi 23, 2008 10:07 pm

Re: po co OBE ??

Dla mnie motorem jest nieograniczona, niepohamowana ciekawość świata. Cokolwiek by się nie działo, ona pcha mnie dalej.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

Post Śr kwi 23, 2008 10:12 pm

Re: po co OBE ??

Przede wszystki chcę znaleźć swój cel, odkryć go. Wiedzieć, że robię coś, co nie podlega systemowi, poczuć na sobie pełnię miłości i wolności no i pomagać innym.

Post Cz kwi 24, 2008 9:40 am

Re: po co OBE ??

powody - ciekawość, podróżowane nieprzetartymi jeszcze szlakami, odkrywanie tajemnic

Post Cz kwi 24, 2008 1:24 pm

Re: po co OBE ??

No to napiszę.

Zmieniam się jak cholera.

Moje zdanie o oobe ewoluuje. Dziwne to wszystko. Jeżeli chodzi o oobe to coś mi mówi, że muszę iść inaczej.
OBE Maniakiem byłem, doświadczyłem nie za dużo ale pamiętam, tę niesamowią wolność. Poszerzony stan umysłu.
Nie wiem co się dzieje, czego szukam. Trudno to opisać. Cholera, brak mi słów by wyrazić swoje wnętrze....

Takie tam, z mojego środka. To co napisałem wyżej oddaje to co odczuwam na ten moment.
Jutro może się wszystko zmienić.

Post Cz kwi 24, 2008 2:08 pm

Re: po co OBE ??

Po co ? Ano chociażby po to żeby życie było ciekawsze :)Czy jest ciekawsze? Oj jak cholera :mrgreen:

Post Wt kwi 29, 2008 9:36 pm

Re: po co OBE ??

hmmm po co obe...
Nie czytałam wypowiedzi innych ale jakbym się powtórzyła to sory:
a więc moim zdaniem obe jest po to aby egzystować w innym wymiarze, poznać siebie, miłość, oraz dowiedzieć się wielu cennych rzeczy.

Post Śr kwi 30, 2008 12:08 am

Re: po co OBE ??

Heh....często sam zadaje sobie to pytanie - Po co mi to całe oobe? Po co mi ta parapsychologia? Po co widze aury ludzi?

i nieraz naprawde odpowiedź ciężko się nasuwa... jednak łatwiej w takich momentach zadać sobie pytanie : A dlaczego nie? I jak bardzo byłem pusty i niespełniony, gdy tego nie doświadczałem, nie znałem - nie wiedziałem o istnieniu tych zjawisk.

Uważam siebie za zwykłą, szarą, przeciętną osobe ale po chwili dochodzi do mnie - zaraz człowieku! Ty wychodzisz z ciała! Nie możesz być taki zwyczajny. A przynajmniej przestałeś nim być z chwilą kiedy postawiłeś swoją stopę w astralnym świecie.

Oobe podnosi mnie na duchu, uczy mnie jak żyć ale też jak pomagać innym i jak uczyć innych na codzień. Czuje się dużo bogatszy dzięki temu. Czuje się pomocny i potrzebny innym bo sam ucząc się i doświadczając, moge też pomóc ludziom dookoła, otworzyć im oczy i pokazać szczęście. Zabrać szybkę która oddzielała ich do tej pory od prawdziwego szczęścia, które teraz mogą dotknąć, poczuć.

Kocham oobe, kocham wszystkich ludzi a przedewszystkim kocham samego siebie - co nie było łatwe i przyszło z czasem, ale to wszystko mam dzięki czemu? dzięki <O.O.B.E>

Post Cz maja 01, 2008 1:29 pm

Re: po co OBE ??

Po co praktykuję OOBE? Z czystej ciekawości ;)Czuję się naprawdę szczęśliwa wiedząc, że jestem czymś więcej niż kawałkiem mięsa xD Jeszcze bardzo fajne jest to, że w poza można spełniać swoje marzenia (jeśli się boty nie napatoczą) i wpływać w jakimś stopniu na naszą szarą rzeczywistość. Jestem osobą nadwrażliwą, otaczają mnie toksyczni ludzie i ciężko mi się żyje na tym świecie. Gdyby nie OOBE to straciłabym zupełnie chęć do życia. Ale skoro już zaczęłam to skończę tą dziwną grę.

Post Pt maja 02, 2008 4:52 pm

Re: po co OBE ??

Bo to część mnie:))

Pozatym życie ziemskie nie daje mi aż takich możliwości doświadczania niż życie w poza:))

Post N maja 04, 2008 5:24 pm

Re: po co OBE ??

Keeda napisał(a):Bo to część mnie:))

Pozatym życie ziemskie nie daje mi aż takich możliwości doświadczania niż życie w poza:))


Ziemskie życie daje dużooo możliwości doświadczania, OBE jest jednym z doświadczeń tegoż życia, a co za tym idzie po prostu poszerza świadomość. Ale to tylko moje zdanie!!!

Post N maja 04, 2008 5:41 pm

Re: po co OBE ??

Tak wiem, ale dzisiejszy świat nie pozwala mi na niektóre rzeczy(choćby przykład- prawo)... myślę, że teraz się rozumiemy.

A poza tym OBE jest głównie nastawione na zrozumienie i rozwój. W moim życiu nie ma na to często czasu. Problemy, szkoła, prawo, brak funduszy, inni ludzie, i całą masa inych :cry:
Następna strona

Powrót do Inna rzeczywistość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO