Ostatnia wizyta: Pon Sie 04, 2008 4:08 pm Obecny czas: Pon Sie 04, 2008 4:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 11:46 am 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 16, 2008 10:14 am
Posty: 5
W związku iż należałoby się przedstawić, zrobię to. Choć wcale tego nie chcę, bo po co to komu ? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz :PNie no żart, mam nadzieje że uda mi się dołączyć do waszej małej rodzinki, w której zostanę przyjęty światłem chwały :)Każdy z nas jest wyjątkowy, i do każdego podejść trzeba innym sposobem.
Tak wiec, mam na imię Adam, mam 20 lat ( jak by co to w listopadzie urodzinki ) :)Jestem osobą z natury spokojną, i jak każdy z nas w inny sposób spoglądam na świat (nie mogę zrozumieć np: tego iż
Kod:
1,3 miliarda ludzi nie ma dostępu do czystej wody, z drugiej strony do wyprodukowania jednego samochodu zużywa się 380 ton wody, kilograma bawełny 50 ton wody a 1kg wołowiny 100 000 litrów!

Denerwuję mnie dużo innych rzeczy, ale co tam, ja nie tu po TO. Pracuję w hurtowni artykułów spożywczych, jest to moja pierwsza praca, tak wiec kokosów się nie spodziewałem(mam zamiar zmienić, czekam na lepszą ofertę, a jak nie to za granice, wyjechać będę musiał :P). Nie ukrywam praca fizyczna, ciężka (+50% produktów to artykuły alkoholowe), choć ja sam za alkoholem nie przepadam. Również uczę się, niestety zaocznie, jestem na kierunku Informatycznym, od dziecka jak pamiętam zawsze to było moją pasją, dzięki pracy płacę za szkołę. Nie wiem czy to tylko u mnie jest taki pogląd w domu iż, ukończyłeś 18lat to idziesz do pracy, i sam na siebie pracujesz. Jakiś mały % dla rodziców, reszta dla mnie. Sorry powinno być dla rodzica i ojczyma. Niestety życie potoczyło się tak a nie inaczej, rodzice rozwiedli się jak miałem 15lat. Na początku ciężko było to zaakceptować, ale z biegiem czasu, zrozumiałem że była to dobra decyzja ze strony mamy(full respect). Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć, co by nie przekroczyło granicy prywatności. Od jakiegoś czasu interesuje się grafiką komputerową, w związki iż to pojęcie jest za obszerne dodam grafiką rastrową & wektorową.
W wolnym czasie słucham muzy, nie mam jakiegoś ulubionego typu, słucham To co w ucho wpadnie (jednego dnia Chorał Gregoriański, drugiego Remix'y z Amsterdam Dance Mission). Lubię też oglądnąć dobry film, preferuję dobrą komedie, romantyki,przygodowe. Jak czasu starczy, to odpoczywam. Jak na razie odstawiłem, życie nocnych klubów, wydawania kasy, którą teraz wiem jak ciężko jest zdobyć :PTak wiem, wiem mówiłem że spokojny jestem, ale to nie żadna ściema, po prostu czasami, każdy z nas musi odreagować codzienne stresy, np: tańcząc, no chyba każdy lubi tańczyć ? :)A właśnie, prawko robię jeszcze, przyda się, i łatwiej o pracę.
O OBE dowiedziałem się od koleżanki, których nie mam zbyt wiele, nudzą mnie rozmowy na GG, wymyślanie tematów czy to by ją zadowolić, jednym słowem, mam to w *****. Tzn słyszałem kiedyś, coś na temat "programowania" snów. Nie sądziłem jednak że takie coś istnieje,nie znałem prawidłowej nazwy. Czasami jednak zdarzało się tak, że przed pójściem spać, myślałem o czymś bardzo intensywnie, po czym śniłem o tym. Myślę że miało to jakiś związek z tym czym się tu zajmujecie. Dowiedziawszy się o nazwie, postanowiłem poszukać coś na ten temat w necie, i tak trafiłem na waszą stronkę, przez pewien okres, czytając zawarte informację, czytałem je z nie dowierzaniem , lecz coraz bardziej skłonny powiedzieć jestem że to NIE ściema, lecz prawda. I tak od tego czasu, zbieram informację, przygotowuję się aby za jakiś czas spróbować. To do czego wszyscy tak dążymy.... :)

Taki mały zarys, mego życia.
Mam ogromną nadzieję, że dobrze będzie nam się mieszkało, dowiem się To, co mnie trapi, znajdę odpowiedzi na zadane pytania. Dzięki którym bliższy będę drodze do Astralu, która pozwoli spełnić moje małe fantazję, bo w końcu każdy z nas "dosięgnąć może gwiazd" :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 12:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 277
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Doświadczaj, poszukuj, ciesz się z możliwości jakie daje OBE. Bo OBE jest jak przygoda życia, szczególnie wtedy, kiedy nie możesz się ruszyć i znienacka wyjechać do puszczy amazońskiej.
Witam serdecznie:)

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 3:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 6:17 pm
Posty: 25
Miejscowość: Ospuo :P
Bardzo ładny opis i co najważniejsze nie nudny, Adamie. :)
Witam i życzę Ci wysokich(dalekich) lotów w swojej Astralnej Karierze!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 5:19 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 2:56 pm
Posty: 43
Cześć ładnie się opisałeś. życzę szczęścia w życiu i sukcesów w oobe oraz dalekich lotów ;)

_________________
Wierzę w ŻYCIE ... Żyjemy po to by doświadczać... Wierzę w to czego doświadczam ...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 8:28 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 319
Miejscowość: z Ducha
Ja też witam i życzę dalekiego fazowania. :P

_________________
...czego ci brak tu, że szukasz tak daleko?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Mar 16, 2008 8:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 05, 2008 9:40 am
Posty: 45
Ciepłe pozdrowienia dla Ciebie DreamCatcher.
Jeśli jeszcze nie zacząłeś aktywnych przygotowań do świadomego LD/OBE to polecam na początek proste ćwiczenia wyciszania umysłu/myśli tuż przed zaśnięciem.
Każdy ma swój sposób, ja np. wsłuchuję się w charakterystyczny szum, który pojawia się kiedy cichnie wszystko inne.

Powodzenia !


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 6:03 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 413
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Witaj DreamCatcher :)
Cieszę się, że zawitałeś. Witaj wśród swoich otwarty człeku, głodny doświadczeń z astrala. Obyś je zdobył jak najszybciej i biegłym OBE Nautą stał się na całe życie. Dobrego obeowania. Świadomych snów co noc brachu :)
DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Śro Mar 26, 2008 8:53 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 16, 2008 10:14 am
Posty: 5
Serdecznie dziękuję za tak wspaniałe powitanie :oops:I mam nadzieję ,że będzie nam się żyć jak w rodzinie, bo w końcu co w rodzinie to nie zginie :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 8:50 am 
Offline

Dołączenie: Śro Mar 19, 2008 7:59 am
Posty: 20
Ja tutaj jestem od kilku dni zaledwie więc nawet nie wiem czy wypada mi witać nowoprzybyłych, ale Twój opis wzbudza niesłychane zaufanie.
Tchnie z Ciebie prawda.
Cześć :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 6:03 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 16, 2008 10:14 am
Posty: 5
spika napisał(a):
Ja tutaj jestem od kilku dni zaledwie więc nawet nie wiem czy wypada mi witać nowoprzybyłych, ale Twój opis wzbudza niesłychane zaufanie.
Tchnie z Ciebie prawda.
Cześć :)


Dla mnie, nie ma znaczenia czy jest się nowo co zarejestrowanym użytkownikiem, czy też OBE-Nautą. :P


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:23 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 2:17 pm
Posty: 12
Witam, witam ;)
Z całego serca życzę Ci powodzenia :D

Pozdrawiam :)

_________________
W każdej chwili swojego życia jesteśmy jedną nogą w raju, a drugą nad przepaścią.
Capoeira jako taniec życia...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 7:16 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 16, 2008 10:14 am
Posty: 5
Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie :D


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 7:46 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 5:54 pm
Posty: 128
Miejscowość: Inner Body Space
Powodzonka DreamCatcher :!:
...niech Ci sie uklada coraz lepiej i szerokiej fazy!

_________________
"Jesteśmy umyslem bez formy. Wszystko pozostałe to wybór."
-- Inskrypcja na greckiej świątyni 400 - 300 r. p.n.e.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 5:47 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:00 pm
Posty: 88
To wcale nie maly zarys Twojego zycia tutaj podales, a napisales to tak po prostu, milo sie czytalo. Pozdrawiam serdecznie i rowniez zycze wspanialych lotow dokad chcesz. :)

_________________


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: DreamCatcher - Witam
PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 5:49 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 64
Miejscowość: Sanok
witam kolegę po nicku i studiowanym kierunku. i innych pasjach ;)

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Meble biurowe • Tekstunie na I • altany ogrodowe • Ciąża • Internet • Niteworks • Osiąganie sukcesu • wynajem podestów ruchomych • Parasole reklamowe • Zakłady sportowe • Najlepsze Fundusze inwestycyjn • opony • Biżuteria • fotografia ślubna Poznań • Zegarki
phpBB SEO