Partnerska eksploracja mentalna 6


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 163

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 10:17 am

Lokalizacja: Pyskowice

Post Wt sty 13, 2009 7:23 pm

Partnerska eksploracja mentalna 6

Chciałbym wam zaproponować podróż mentalną, czy też astralną do miejsca zupełnie kontrowersyjnego. Jego historia stawiana jest pod wieloma znakami zapytania, a nawet Trojanowski poświęcił temu miejscu jeden ze swoich pierwszych programów. Zapraszam na podróż na Wawel, a dokładnie do:

kaplicy św. Gereona,


gdzie występuje ponoć niesamowita energia duchowa... Znajduje się tam bowiem Czakram........

Oczywiście chciałbym abyście to WY wybrali odpowiednią godzinę oraz dzień naszej wyprawy.

Korna zmotywowałaś mnie do działania. Dziękuję :)

oto link do filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=ovByjkTJ ... annel_page

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."

Post Wt sty 13, 2009 8:04 pm

Re: Partnerska eksploracja mentalna 6

hej KruKu! to nie fair ja chciałam taki temat zacząc ale mnie wyprzedziłeś(a chcialam dopiero kolejny eksperyment przeprowadzić na feriach zimowych)
przyłączam się oczywiście .Tylko mam prośbę czy mogloby to być albo w en czwartek wieczorem albo piątek potem w sobote mam wesele i niestey będę odsypiać :cry:
Czekam na odpowiedz :D
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 163

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 10:17 am

Lokalizacja: Pyskowice

Post Wt sty 13, 2009 9:20 pm

Re: Partnerska eksploracja mentalna 6

Już pisałem. Wy wybieracie porę i dzień ja się uchylę na każdą propozycję :P

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."

Post Śr sty 14, 2009 9:41 am

Re: Partnerska eksploracja mentalna 6

Super! Bardzo lubię Kraków i Wawel. Mi to wszystko jedno jaki dzień, może troszkę wcześniej - 22.30? Po 23 powoli robię się śpiąca. Jak wystartuję o czasie to i może astralniaka uda mi się wypchnąć na ten czakram:).
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 163

Dołączył(a): Śr lip 09, 2008 10:17 am

Lokalizacja: Pyskowice

Post Cz sty 15, 2009 8:54 pm

Re: Partnerska eksploracja mentalna 6

A wiec z uwagi na eksplorację mentalną Korny, zapraszam Was za tydzień w dni takie jakie wybrała teraz Korna, czyli: piątek, sobota i niedziela wieczorem. Pierwsze dni o 4 rano, a Niedziela 23. Zapraszam.

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."

Post Cz sty 15, 2009 10:03 pm

Re: Partnerska eksploracja mentalna 6

Wiec juz jest wszystko zarezerwowane :D

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO