Radocha 2


Chcesz przeprowadzić badania/eksperymenty, a nie masz z kim i nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj, a wszystkiego się dowiesz, pomożemy Ci w tym, z pewnością ktoś chętny zgłosi się do twojego zespołu.

Post So cze 12, 2010 4:15 pm

Radocha 2

W przyszła niedziele robimy
RADOCHA 2,- poszukiwanie światła.
O 21 lub 22 godzinie łączymy się pompując w uczestników radochę, okraszana wesołym dowcipem.( godzina do ustalenia)
Wprawiamy się w stan radości/szczęśliwości i ślemy ją do uczestników ekspo. Nie nastawiamy się na nikogo konkretnego, skupiamy się na przesyłaniu i przepuszczaniu przez siebie radosnej energii. Wysyłamy radość na swój specyficzny sposób, odbieramy, koncentrując się na formie jaką dostajemy. Po wszystkim opisujemy, w jaki sposób radochę wysyłaliśmy i ewentualnie, co odebraliśmy z przestrzeni niefizycznej. Dodatkowo możemy opowiedziec jakiś dowcip ;)
Mile widziany absolutnie każdy, kto chce się podzielić swoim szczęściem; gbury i smutasy też - niech odłożą choć na chwilę swoje pochmurne oblicze :)

Zbyszek

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Wt cze 15, 2010 10:44 am

Re: Radocha 2

Proponuje o 22 godzinie. Conchita się wciągnęła w Radoche 2 i bierze w niej udział. 21 godz. dla niej za wcześnie( dzieciaki)
Obiecała spisać swoje wrażenia ze spotkań z buddystami, sporo rewelacji duchowych..
Spotykamy się o 22 godz w przyszłą niedziele.

Aktualna lista uczestników na "radochę 2"

Asha
Rugwa
Zbyszek
Dzyeson
Gray
Conchita
Draq
cialka.net

Post Pt lip 16, 2010 9:49 pm

Re: Radocha 2

Ja może spróbowałbym wziąć w tym udział, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł, bo jestem w okresie dojrzewania i panuje we mnie "burza emocjonalna". Szczególnie dziś mi się to zaczęło wzmacniać.

Powrót do Organizacja badań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO