poranne fazowanie

Moderator: Opiekunowie

Post Pt lis 27, 2009 9:02 am

poranne fazowanie

Dzisiaj rano niezle pofazowałem. Zamykając oczy właściwie odrazu zapadałem w sen bez ustraty świadmości.
Najpierw wchodziłem w paraliż , a potem obraz sam mi sie tworzył przed oczami. Najpierw byłem u siebie w pokoju i słyszałem głosy innych domowników. Niestety zdekoncentrowało mnie to , bo wiedziałem że domownicy wyszli i marnowałem czas na latanie i szukanie ich po domu. Zdawałem sobie z tego sprawę ,
iż wątpliwym jest bym znajdował się w realu. Wkońcu postanowiłem wybudzić się z fazy i sprawdzic normalnie
czy ktos jest w domu. Obudziłem się i nadal słyszałem te głosy. Załamałem się. Zacząłem chodzić po domu , ale nikogo nie było. Dobra , myslę spróbuję jeszcze raz. Zasypiając ponownie słyszę głosy. Zdołowałem , się i uznałem , że nie będę zmienial pozycji fazowej na normalną do spania , ale nie będę na siłę fazował , jak jakis spontan sie trafi to dobrze. Niestety ciągle się budziłem w tym pokoju słysząc te głosy , nie wiedząc nawet nie tyle czy widzę real , ale czy wogole mam fazę. Wszystko wyglądało realistycznie , dodatkowo brałem pod wagę to , że mogl sie ktos wrocic do domu. Wiem ze budziłem się i ciałem fizycznym i niefizycznym , ale nie
jestem w stanie okreslic proporcji miedzy wyjsciami. Wkoncu postanowiłem pofazować konkretnie. Zamykam oczy , zaczynam słyszeć głosy , pojawia mi sięo braz pokoju latam. Niestety szybko mnie cofnęło. Dobra wychodzę jeszcze raz. Wchodzę w paraliż(znowu głosy) tym razem chcę zeby pojawił mi się obraz jakiegos
przypadkowego pomieszczenia w jakims przypadkowym budynku. Tym razem utrzymałem się dłużej i nawet z kims rozmawiałem. Wybudzając się , znowu zachciało mi się fazować w tym znanym mi juz budynku. Pobyłem
Tam troche nie robiąc zadnej konkretnej rzeczy.

PS. fazowałem chyba ciągle mentalnym.
głosy slyszalem pewnie dlatego , poniewaz wczesniej domownicy długo i gł0sno rozmawiali.
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 297

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Pt lis 27, 2009 9:29 am

Re: poranne fazowanie

Ja i głosy i telewizor i muzyczkę słyszę (często niestworzoną, której w realu nie słyszałem). :)

Pozdro

Post Pt lis 27, 2009 11:33 am

Re: poranne fazowanie

no tez tak mam.

Powrót do Ciałka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle