Dzwięk telefonu, jakaś istota, a potem długie NIE !!

Miałeś wrażenie, że coś lub ktoś chciało Ci przekazać jakąś informacje czy to w świecie realnym czy też w stanie odmiennej świadomości albo wręcz nie wierzyłeś, lecz wiedziałeś, że to się stało.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr mar 26, 2008 11:07 am

Dzwięk telefonu, jakaś istota, a potem długie NIE !!

Chociaż, ostatni czasy nie zamierzałem opisywać swoich doświadczeń na forum, a przede wszystkim skupić się na sprawach technicznych związanych z forum, lecz te doświadczenie wydaje mi się na tyle ciekawe, że podzielę się z wami nim.

Dzisiejsza noc w moim pokoju parę minut po północy jestem sam w domu, bo mama wyjechała do babci, kładę się spać, ponieważ robię technikę 4 + 1. Nastawiam dwa budziki, by mnie obudziły. Pies śpi na boku mojego łóżka, zazwyczaj zdejmuje go stąd, by spał na podłodze lub innym pokoju, ponieważ czasami przyjmuje rolę bota rozpraszacza w rzeczywistości fizycznej.

Kładę się spać, po paru minutach zaczynam przysypiać - to jest ten stan gdzie jeszcze mam jakąś świadomość. Nagle dzwoni telefon, odzyskuję świadomość, myślę sobie - hmmm... kto może dzwonić o tej godzinie, może wstanę. Za chwilę jednak - Ej, to nie dźwięk mojego telefonu !! Co to takiego !!. Telefon przestaje dzwonić i nagle gwałtownie zaczynam czuć moje ciało astralne - Co się dzieję ?! pytam się. Po czym zaczynam odczuwać istotę za moimi plecami, podobny do mojego MTJ, ale jakby nie on, odczuwam to jakby jakaś istota przyłożyła dłoń do pleców mojego ciała astralnego najpierw obróciła je do pozycji w której twarz miałem skierowaną w stronę sufitu, spałem na boku, potem zaczęła unosić mnie do góry. Między czasie po moich słowach - Co się dzieję, uspokoiła mnie w jakiś sposób, na co ja zareagowałem odpowiadając w myślach do siebie - zapinamy pasy i lecimy ( wczułem się w rolę kosmonauty, który co dopiero wyrusza z ziemi w kosmonauty ;)). Gdy już zostałem obrócony i podniesiony na pewną odległość. Istota zadała mi pytanie gdzie chcę lecieć w jej komunikacie odebrałem jakbym mógł wszędzie. To się podjarałem - Tu !!, nie !! może... tu !!, Ok już wiem !!. Obrałem już cel mojej podróży i moje moje nie zdecydowanie przeminęło i zastąpiła je świadoma decyzja istota zaczęła przemieszczać nas w tym kierunku poczułem wibracje, a już od bardzo dawna ich nie czułem, kolorki przed oczami i te sprawy, pewnie pytacie co dalej, a mi się ręce załamały od tego... w tym właśnie momencie mój pies zaczął się drapać i poruszył moją poduszką powodując trzęsienie pod moją głową, momentalnie mnie cofnęło. W mojej głowie była tylko jedna myśl - AAAAAAAAA... NIE !!

Jeszcze leżałem chwilę, myśląc - może efekt się powtórzy, lecz bez skutecznie. Wstałem - Już więcej nie popełnię takiego błędu, zdjąłem psa i położyłem na podłodze. Po przebudzeniu też skojarzyłem, że dzwonek telefonu był podobny do tego co jest u mojej babci.


PS: Wydaje mi się, że umknęło mi jeszcze kilka istotnych informacji, ale na chwilę obecną nie jestem w stanie sobie ich przypomnieć, ponieważ nie zapisałem wszystkiego po przebudzeniu.

Post Śr mar 26, 2008 6:41 pm

Re: Dzwięk telefonu, jakaś istota, a potem długie NIE !!

Ciekawe doświadczenie :).

Mi również zdarzało się być obudzonym przez zwierzaka.
Chociaż zdarzały się też przypadki, że nie budziłem się przy większych "zakłóceniach" (nie tylko dźwiękach).

Podejrzewam, że można wyćwiczyć w sobie obojętność na doznania CF.
Czy ktoś z forumowiczów ma może doświadczenia w tym zakresie?

Post Śr mar 26, 2008 7:05 pm

Re: Dzwięk telefonu, jakaś istota, a potem długie NIE !!

Usłyszałem dźwięk który teoretycznie nie mogłem usłyszeć, ponieważ takiego dźwięku nie wydaje mój telefon.
To było dla mnie fascynujące doświadczenie, nigdy wcześniej nie miałem podobnej sytuacji, a odgłos tego telefonu, był tak samo realistyczny jak wszystko to co mnie w tym momencie otacza.

Zinterpretowałem tą sytuację jakby owa istota specjalnie wywołała dźwięk telefonu, żeby przebudzić w pełni moją świadomość.
Lecz to może być tylko interpretacja mojego logicznego umysłu, który szukał jakiegoś wyjaśnienia, odnośnie tej sytuacji.

Powrót do Kontakt z niefizycznymi istotami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle