NP i próbna matura ;D

Miałeś wrażenie, że coś lub ktoś chciało Ci przekazać jakąś informacje czy to w świecie realnym czy też w stanie odmiennej świadomości albo wręcz nie wierzyłeś, lecz wiedziałeś, że to się stało.

Moderator: Opiekunowie

Post Cz mar 06, 2008 10:25 am

NP i próbna matura ;D

No dzisiaj to była prawdziwa jazda. technika 4+1 no i zasnałem :/ ale nic mam sen. Przychodzi do mnie jakaś istota i mi mówi coś o powstaniach w polsce wymienia je. Słysze głos : powstania, powstania powstania...
Zabrała mnie do jakiegoś miejsca i mi mówi że to jest muzeum powstania warszawskiego...
ok. jest rano, obudzięłm sie hmm.?? mysle sobie a może powstania będą na maturze? - nie, coś mi się przysniło, poszdłem do szkoły. Dostałem arkusz maturalny a tam patrze qrwa wszystkie dwa tematy prac historycznych o powstaniach. 1. powstanie listopadowe i styczniowe 2. powstanie warszawskie !!!!!!!!!
Patrze inne zadania : był zadania z powstania chmielnickiego , powstania kościuszkowego!!!
NO SZOK absolutny!!!!! nie mogłem się skupić na tej maturze wogóle, odwaliłem coś i poszedłem. w chwili kedy to pisze do zakonczenia matury zaostało 40 min :D
To jest dla mnie absolutny szok !!!
Dziękuje Ci Niefizyczny Przyjacielu za pomoc :D, jestem naprawde bardzo bardzo wdzięczny ;)Kocham cię ...

Post Wt mar 11, 2008 3:41 pm

Re: NP i próbna matura ;D

Miałam ostatnio coś podobnego, tylko, że mi śniło się, że na następnej lekcji historii będę pisała kartkówkę. Miałam jakby wręcz dany czas, weekend na przygotowanie się. Normalnie wiedziałam, po tym śnie, że będę pytana. Przeczytałam sobie tematy ze dwa razy; nad ranem jeszcze obudziłam się i pierwsze co widzę, to książka od historii jakby mówiąca "weź mnie i poucz się!"... Jeszcze z godzinkę na spanie miałam i wybrałam spanie :POlałam to.
Ale byłam wkurw. na siebie, że się nie nauczyłam lepiej, kiedy na historii został wyczytany mój numerek do odpowiedzi...
Wydaje mi się, że w tym śnie ktoś pokazywał mi mnie wyciągającą karteczkę [bo u nas odpowiedzi wyglądają, że albo piszesz, albo odpowiadasz], jak wracałam ze szkoły zastanawiając się nad tym, to nawet wydaje mi się, ze w tym śnie byłam tak samo ubrana.
Byłam cholernie zła na siebie i zawiedziona sobą. Ale wdzięczna za ten sen, następnym razem posłucham. Mam nadzieję... : -D
Avatar użytkownika

Posty: 126

Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 8:14 pm

Lokalizacja: Piła

Post Wt mar 11, 2008 4:49 pm

Re: NP i próbna matura ;D

Takie sny, jeśli chodzi np. o pytanie na lekcji, mogą działać odwrotnie niż się wydaje tzn. nie są prorocze ale powodują to co ma się wydarzyć. Kiedy śni Ci się że będziesz pytana, zaczynasz myślec o tym i przyciągasz to do siebie.

Też pare razy miałem podobną sytuacje tylko było to w półśnie z samego rana przed wstaniem z łóżka. Raz mi się przyśniło że coś się stanie, a następnym razem zacząłem eksperymentować i sam wywoływać senne obrazy, które wpływały na rzeczywistość. Jeśli chodzi o pytanie na lekcji to próbuje czasami myślami, usilnie sobie coś wyobrażając sprawić żeby nauczyciel wybrał kogoś kogo ja chcę, pare razy mi się udało, nawet raz sie założyłem o to i wygrałem ;)

Uważam że sny mogą być prorocze albo mieć charakter sugestii

Pozrdawiam :D
Temet nosce.

Post Pt mar 14, 2008 8:05 pm

Re: NP i próbna matura ;D

Myśle Raven że się mylisz. W przypadku mojej matury, arkusze były w szkole dzień wczesniej, wiec nie mogły sie zmienić :P.
Aha
ZbieraM OBE-Maturzystów !!!!!
Jezeli wychodzisz z ciała i zdajesz matury w tym roku to zagadaj do mnie na gg - 7839470 :D
Wszyscy razem spróbujemy załatwić pytanka na mature :D

Post Pn kwi 28, 2008 3:57 pm

Re: NP i próbna matura ;D

Cos mi się myśli że może być coś związane z
G. Herling-Grudziński, Inny świat
Powodzenia!
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post N maja 11, 2008 8:01 am

Re: NP i próbna matura ;D

Ja czasami po prostu WIEM, że będę pytany x) mam tak po prostu ... 50% jak jjestem pytany to WIEM dzień wcześniej, że będę pytany, no! :P
Nie czytaj moich postów, są głupie.
Avatar użytkownika

Posty: 94

Dołączył(a): Pn mar 31, 2008 3:17 pm

Lokalizacja: Wrocław

Post Pt maja 16, 2008 10:40 am

Re: NP i próbna matura ;D

MesaJah napisał(a):Ja czasami po prostu WIEM, że będę pytany x) mam tak po prostu ... 50% jak jjestem pytany to WIEM dzień wcześniej, że będę pytany, no! :P

Tez miałem takie lekkie przeczucie, że będę pytany (jak do szkoły jeszcze chodziłem), a tuż przed pytaniem to się niesamowicie nasilało. Przez chwilę czułem jak przeszywa mnie na wylot i miałem niezłego stresa. Nie lubiłem tego.

Posty: 173

Dołączył(a): So mar 01, 2008 2:18 pm

Lokalizacja: Z Ojca

Post Pt maja 16, 2008 12:01 pm

Re: NP i próbna matura ;D

Ja kolegom w klasie mówiłem często "teraz pytana będzie osoba ..." i się sprawdzało, a oni za każdym razem sie pytali skąd to wiem : D. Poprostu juz w glowie słyszałem głos który chciałbym usłyszec :). Niezłe jaja były, jak na poczatku roku wizualizowałem sobie, jak nauczyciel wybiera do tablicy nr. 5, a gdy go wybrał, to sie okazało ze ja mam taki numer, tylko o tym zapomniałem. Samemu też mozna sie wkopać :). Luzak, fajny przypadek hehe : )

Powrót do Kontakt z niefizycznymi istotami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle