Set.h'owe doświadczenie w poza

Miałeś wrażenie, że coś lub ktoś chciało Ci przekazać jakąś informacje czy to w świecie realnym czy też w stanie odmiennej świadomości albo wręcz nie wierzyłeś, lecz wiedziałeś, że to się stało.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 38

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 7:40 pm

Post Pt mar 07, 2008 11:16 am

Set.h'owe doświadczenie w poza

.
Ostatnio edytowano Wt sty 15, 2013 8:14 am przez set.h, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 463

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:46 pm

Lokalizacja: z Ducha

Post Pt mar 07, 2008 4:04 pm

Re: MTJ - Set.h'owe doświadczenie

Ej, to chyba nie był MTJ:). MTJ to wyższa część Ciebie, ta siedząca tyłkiem w Dysku, w wiedzy w perkpektywie wspólnoty w miłości i akceptacji, na pewno się nie wścieka i nie krzyczy o cokolwiek. Ciekawe niemniej co to było - może aspekt Ciebie wyparty i działajacy samoistnie, a może jakiś niefizyczniak o dzikich pomysłach. Możesz wrzucić to w temat naszych eksploracji mentalnych 2 - jako temat do wyszukania odpowiedzi. Może uda się coś ciekawego uzyskać. Zachęcam:)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia
Avatar użytkownika

Posty: 38

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 7:40 pm

Post So mar 08, 2008 12:46 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

Zapytałem ostatnio istotę którą nazywasz MTJ o dysk, MTJ itp. Patrząc mi w twarz najpierw wywołał u mnie chrypkę co spowodowało ze nie mogłem dobyć z siebie głosu i zadać ponownego pytania, potem usłyszałem jakby zakłócenia i przez ten jazgot jedno słowo którego już nie pamiętam, a potem przesłał telepatyczną informację jakby przeświadczenie (może to rota) bo wiadomość pojawiała się jakbym sobie ją przypominał. Pytanie zadałem "o co chodzi z moenowskim dyskiem, czy to prawda". Odpowiedź brzmiała że to pojęcie jest za bardzo uproszczone i nie do końca to tak wygląda można jednak przyjąć że coś w tym jest ale nie musze się tym teraz przejmować i zniknał :D.
Co do mentalek to mam o nich tylko jedno zdanie i nie będe się wypowiadał bo bóg_egzekutor ma na mnie oko ;). Wychodzę tylko astralnie :/.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 538

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:28 pm

Post So mar 08, 2008 1:48 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

Znam jeszcze mniej dziejące się podrożę niż mentalki. W nich to byś dopiero sie nudzili . Samym obserwatorem bez ciałek.W jego trójczłonowej funkcji skrywa się tajemnica wychodzenia w ogolę i i rodzaj naszych wyjść. Ko nie znajdzie w sobie tego obserwatora(ducha- atmy) ten nie chwyci idei dysku i skarbu wynikającego z oddalonego 6 ciałka. Ale co tam , winnym jest każdy nauczyciel bo przecie źle wyjaśnia.
Jeśli NP rzucił ci się do gardła, domyślam się gdzie i czym latasz . hehe :))
Ostatnio edytowano So mar 08, 2008 5:11 pm przez Zbyszek, łącznie edytowano 4 razy
cialka.net
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 463

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:46 pm

Lokalizacja: z Ducha

Post So mar 08, 2008 4:07 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

Moen właśnie odkrył, że jeśli pytając w odpowiedzi słyszysz piski i trzaski, to znaczy, że przekonanie w Tobie blokuje dostęp informacji. Przy szybkim oczyszczeniu przekonania jesteś w stanie załapać się na odpowiedź. Ja raz coś takiego miałam - i faktycznie mam przekonanie, że nie poznam w oobe swojej przyszłości, że nie mam wglądu w przyszłość. I gościu mówił mi o przyszłości - a ja słyszałam same buczenia i trzaski:). Tak mocno chciałam usłyszeć, co ma do powiedzenia, że po pewnym czasie bariera padła i zaczęłam go normalnie słyszeć - a tu o mojej przyszłości było:). Poza tym nigdy nic nie dostałam o przyszłości, po prostu nie wierzę i nie do końca chcę, żeby sobie zabawy nie psuć.

Teoria Moena o Dysku jest na tyle otwarta i mało konkretna, że tam wiele się zmieści (przynajmniej ja to tak odbieram), ale jak sądzę, to musi być prawda, że rzeczywistość daleko przekracza nasze wyobrażenia:)... :shock:
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia
Avatar użytkownika

Posty: 38

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 7:40 pm

Post So mar 08, 2008 6:18 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

Zbyszek napisał(a):Jeśli NP rzucił ci się do gardła, domyślam się gdzie i czym latasz . hehe :))


Widzisz Zbyszku nie wszystko w OBE jest czasem dla nas zrozumiałe. To wyjście miało miejsce kilka dni temu. Od 3 miesięcy walczyłem z przewlekłą infekckją gardła. Zaliczyłem nawet raz 6 dni antybiotyku a potem 10 dni ale infekcja wracała. Po tym wydażeniu w kilka dni kaszel zniknął.Pojawia się jescze czasem sporadycznie ale widać wyraźną różnicę z tym co było.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 538

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:28 pm

Post So mar 08, 2008 7:42 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

Znikł kaszelek to super!!. Wczoraj wisiałem komuś przy gardle ale nie poznałem identu. Eh ,kto może wiedzieć co komu pisane i skąd przyjdzie pomoc. albo kto podstawi komu nogę.Ciesze się ,ze ci teraz idzie lepiej we wszystkich dymensjach.
pozdro
cialka.net

Post Pn mar 10, 2008 5:37 pm

Re: Set.h'owe doświadczenie w poza

set.h napisał(a):Co do mentalek to mam o nich tylko jedno zdanie i nie będe się wypowiadał bo bóg_egzekutor ma na mnie oko ;). Wychodzę tylko astralnie :/.

Ironizacja z nicku konta należącego do ludzi sprawujących pieczę nad ładem i porządkiem, którzy są również twórcami miejsca, do którego zawitałeś z gościną, myślę, że nie leży w dobrym tonie, a emoikonka użyta na końcu twej sarkastycznej wypowiedzi, niekoniecznie równoważy ten ton. Poza tym, jeżeli otrzymujesz jakąś sugestię i uwagę na pw, to wydaje mi się nietaktownym przenosić ją na grunt forum, gdyż może to być odczytane jako prowokacja.
Na razie bez ostrzeżenia, jak również bez odbioru.
Bot_Egzekutor
Zapraszam do dalszych wypowiedzi

Powrót do Kontakt z niefizycznymi istotami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle