jak rozpoznac swiadomy sen?

Zrozumienie naszej podświadomości, która rozmawia z nami symbolami

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 47

Dołączył(a): Wt lis 02, 2010 11:53 am

Post Cz gru 09, 2010 5:28 pm

jak rozpoznac swiadomy sen?

Jak do tej pory,nie mialam OBE.Nieustannie nad nim pracuje i nic.Mialam natomiast sen,z ktorego urywek tak zapamietalam.Smaruje kromke chleba maslem.Na kromce widze duza ilosc bialych platkow owsianych.Zanim zaczynam jesc cos podpowiada,ze moge spokojnie jesc,bo dzisiaj juz zjadlam taka kromke.To znaczy mentalnie mowie do siebie
Jakoze jestem na zywieniu niskoweglowodanowym z wykluczeniem produktow zbozowych(w tym chleba)jadam chleb sporadycznie.W dniu,w ktorym jadlam chleb w dzien,pozwolilam sobie tez noca na chleb z maslem :lol:(we snie).
Czy takie przyzwolenie,i przypomnienie,oznacza ze moj umysl zaczyna sie budzic??
Avatar użytkownika

Posty: 16

Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 9:22 pm

Post Pt gru 17, 2010 8:26 am

Re: jak rozpoznac swiadomy sen?

Co do Twojego ostatniego pytania, to tak.
I nie jesteś jedyna. W końcu w snach robimy setki rzeczy, których nie dopuścilibyśmy się normalnie.

Co do pytania głównego (w nazwie wątku)..
Najłatwiej jest po prostu zasypiać ze świadomością, że zaraz pojawisz się w innej rzeczywistości.

Jak to wygląda u mnie?
Kładę się do łóżka i wyobrazam sobie, że idę lasem. Z czasem myśli stają się coraz bardziej rzeczywiste, aż w końcu zaczynam czuć zapach drzew itd. Wtedy wiem już że śnię i nawet nie muszę robić RT, tylko od razu gdzieś lecę. ;D

Powrót do Sny, na które szukasz odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle