Obe czy LD?

Zrozumienie naszej podświadomości, która rozmawia z nami symbolami

Moderator: Opiekunowie

Post Cz gru 25, 2008 8:13 pm

Obe czy LD?

Opowiem o moim nie wiem czy LD czy OBE.

Gdy zaczełem zasypiać. Mówiłem sobie ,,jestem świadomy że opuszcze ciało ...'' i tak w kółko. Tracę klarowność obrazu fizycznego mimo to nadal jestem 100% świadomy że zasypiam stałem na stadionie bardzo dobrze mi znanym z mojej miejscowości. Widzę jakąś postać Zajebistą laskę :DLecę do niej i nadal jestem 100% świadomy snu. I ono odpowiedziała pierwsza:
- wiesz że to nie jest sen.
--- jak to nie tym razem nie dam się nabrać umiem latać widzę ciebie i wogóle to otoczenie jest tak rozmazane jak z dobrej gry.
-przeleportuję Cię
--- ok

Spadałem w jakiś wir jakąś pętle uderzyłem o powiechrznię wstaję chodze po tym pomieszczeniu widzę innch jakby OBEMANIAKÓW którzy mogli być w tym stanie. I bez myślnie wchodzę do jednego pokoju rozpłakałem się ale nadal we śnie i teraz w realu nie mam pewności czy to mogło być OBE czy LD nagle tracę klarowność i tak jak na youtube był film że ,,jak zaczniesz tracić klarowność krzycz ,,klarowność razy 1000'' krzyczałem i nic obudziłem się rozpłakałem się ponieważ to było moje raczej LD takie które przeżyłem jakąś podróż. Zawsze gdy miałem LD to jak idiota chodziłemw kółko czy na ulicy i rozglądałem się i mówiłem że to sen i tyle. Jest 2 w nocy na 5.00 idę do roboty to se mówię a zasnę i obudziłem się w tym samym pomieszczeniu, pokoju gdy zaczeło mnie wywalać ze snu. Rozglądam się i mówiłem we śnie przecież tu wszystko jest możliwe. To zaczełem krzyczeć chcę mieć PSP!!! i nic, chcę mieć Kompa !!!, nic itd i po tych wrzaskach przyszła ta Laska :Dbyć może był to MTJ nie wiem. I
mówi:
- po co krzyczysz?
--- chcę zobaczyć czy uda mi całkowicie opanować mój sen
- nie uda ci się
--- czemu?
-bo to nie jest sen, to co tu widzisz to się dzieje naprawdę.
Naglę zaczełem czuć jakby jakiś potężny magnes zaczoł mnie przyciągać zobaczyłem swoją chatę i obudziłem się.
Rozpłakałem się jak małe dziecko po obudzeniu.
Ale co do pewności to nie wiem ale koniecznie chciałbym wiedzieć
Czy super LD czy OBE
To jest to co ma w moim profilu napisane 2 albo 3 OBE
Miał ktoś podobny przypadek? proszę o wskazówki.

Post Pt gru 26, 2008 10:15 pm

Re: Obe czy LD?

Cześć,
ja miałem podobne , tzn chodzi o uczucia a nie o twoje "przygody"
Pamiętasz szczegóły? kolor oczu, miny ludzi?
czułeś wrażenia na własnej skórze?
to odpowiedź,

a co do twoich LD, ćwicz podświadomość, planuj co masz robić i co chciałbyś robić żyj w śnie i korzystaj ze snu!
wtedy dzięki LD opanujesz OBE.
pozdrawiam.
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 444

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:40 pm

Lokalizacja: Karpacz, ten w górach

Post So sty 24, 2009 10:21 am

Re: Obe czy LD?

świat Poza nie jest zbadany nawet w jednym promilu. Może laska miała rację - to nie sen. Nawet część snów nie jest snami, bo ciałko sobie lata gdzieś, a rano wstajemy - "o.o jaki zajebisty sen miałem!"
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

Odwaga w Poza to Tarcza, a Miłość do Wszechrzeczy to Miecz, który unicestwia Przeciwności.
Avatar użytkownika

Posty: 84

Dołączył(a): Wt cze 02, 2009 11:50 am

Lokalizacja: wherever in the world

Post Cz cze 11, 2009 6:25 pm

Re: Obe czy LD?

VVii racja, rzadko kiedy jesteśmy świadomi tego co nam się "śniło" czy to był sen, czy to było OoBE, tak w zasadzie tej całej "gry" chodzi o doskonalenie, przełamywanie własnych barier, a "kolorowe sny" są giga bonusem;) . hehe żartowałem, cóż ciężko jest odróżnić jedno od drugiego, oba są realne w swej rzeczywistości, oba stany są równie emocjonujące. także zamiast marnować energię na myślenie co to było, skup ją bardziej na doskonaleniu tego stanu, aż pewnego dnia osiągniesz sukces
to czego najbardziej pragniemy jest głęboko ukryte w czeluściach naszego umysłu...
Avatar użytkownika

Posty: 47

Dołączył(a): Wt lis 02, 2010 11:53 am

Post Pt lis 12, 2010 3:44 pm

Re: Obe czy LD?

Z moim synkiem rozmawiam otwarcie o tym,ze jestesmy istotami duchowymi.Od pewnego czasu opowiadamy sobie swoje sny.Kilka dni temu,wlasnie od syna dowiedzialam sie,ze miewa mocne zawirowania ,ktore zaczynaja sie od glowy i przechodza na caly organizm do tego dochodza dreszcze.Zawsze wszystko ustepowalo zaraz po tym, jak sie poruszyl,myslal,ze kazdy tak ma. :P

Powrót do Sny, na które szukasz odpowiedzi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle