>>Technika WILD-OBE<<

Tu będą znajdowały się techniki wychodzenia z ciała lub wywołujące podobne efekty zarówno te autorskie jakie możesz do nas nadesłać, jak i znalezione w różnych książkach czy innych źródłach. Dział jest jednym wielki zbiorem różnych technik, co z pewnością pomoże Ci przy znalezieniu swojej odpowiedniej.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post Wt cze 03, 2008 2:50 pm

>>Technika WILD-OBE<<

Ciekawa technika, mam zamiar ją niebawem wypróbować :)

1. Obudź się ze snu i pozostań przytomny przez 0,5 godziny do godziny (punkt może być skrócony do 2 minut...)
2. Włącz płytę CD z sygnałami (które możesz ściągnąć w mig tutaj ). Ustaw głośność tak, by sygnały budziły cię ze snu.
3. Zaśnij
4. Gdy usłyszysz sygnał, zacznij uważnie obserwować wrażenia płynące z ciała, nie poruszaj się, skieruj gałki oczne lekko w górę i nie poruszaj nimi. Czekaj. Powstrzymaj chęć poruszenia się. Bądź przygotowany na pojawiające się spontanicznie wrażenia hipnagogiczne , które poprowadzą Cię do snu.
5. Poddaj się procesowi zasypiania, ale zachowaj świadomość. Możesz powtarzać sobie w duchu: "to jest sen, to jest sen...". Daj się wciągnąć w świadomy sen. Poddaj się procesowi, obserwuj i doświadczaj.

więcej o tej technice: http://www.autohipnoza.pl/index.php?opt ... &Itemid=54
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post Wt cze 03, 2008 5:42 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

technika ciakawa, ale te dźwięki nie działają ;/
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post Wt cze 03, 2008 5:52 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

działają, tylko to są takie "dźwięki" że jak wrzucisz do winampa to specjalnie 4 minuty będzie milczało, a pod koniec nagrania będzie dźwięk.. później pod koniec 8minutowego, potem 12minutowego itd. tak to jest zrobione :Ddlatego tak szybko się ściągnęła ponad godzina mp3 :Dw nocy wstajesz, włączasz winampa, kładziesz się i dzięki temu nie zasypiasz ;)
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post Wt cze 03, 2008 6:09 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

pozostawiłem dłużej to i usłyszałem ciekawe to jest :D
Mam nadzieję ze w nocy mamuśka się nie obudzi bo na kolumnach to włącze :D
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post Wt cze 03, 2008 7:53 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

to kolumne pod poduchę :D

liczę, że dzięki tej metodzie mój licznik w podpisie zacznie działać :mrgreen:
Nie czytaj moich postów, są głupie.
Avatar użytkownika

Posty: 34

Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 7:40 pm

Post Cz cze 05, 2008 1:18 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

Technika ciekawa ale wbrew pozorom nie taka łatwa. Zawsze wychodzę przez WILDopodobny schemat (Po prostu leżę i czekam na oddzielenie lub wibracje). Wydawało mi się że jak ponagrywam sygnały WILD wyjścia będą częstsze. Robiłem eksperymenty. W sumie w różnych wariantach wykonałem ich chyba kilkanaście. Skutek był taki że ani raz nie wyszedłem:za to dokonałem kilku spostrzeżeń:
1. Pisk rzadko wybudzi ale z reguły jak zasnąłem to juz mnie nie wybudził.
2. Dużo skuteczniejsze jest nagranie własnego głosu i odtworzenia jako sygnału.Może być coś takiego: "Obudź sie, wstaaaaawaj...." itp.
3. Sygnał który bydzi co 15 czy 20 min raczej nie ma sensu. Lepiej zrobić w ten sposób pliczek żeby sygnał się odtwarzał za pierwszym razem w np 20 min od włączenia a potem co 3 lub 4 min. Pleyera trzeba trzymać wtedy w dłoni (albo przykleić lepcem:D) z palcem na pauzie. Przy wybudzeniu z wibracjami palcem zawsze można poruszyć i kliknąć playera aby się nie darł.
4. stosowałem technikę z ciężkim przedmiotem w ręce. W momencie zasypiania przedmiot wypadał i się rozbudzałem.
Niestety żadna z tych technik nie doprowadziła mnie do wibracji i OBE. Nie wiem dlaczego. W sumie w moim przypadku wygląda na to że nierobienie nic okazuje się skuteczniejsze :Di wyjście przychodzi samo ale innym może pomóc.

Post Cz cze 05, 2008 6:48 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

u mnie ta technika powodowała że ciężko się zasypiało bo podświadomie wiedziałem że zaraz zadzwoni albo sen był bardzo płytki, od czasu do czasu stosuję z ciekawości tą technikę ale jak do tej pory jakiś super rezultatów nie przyniosła ;] .

Post Cz cze 05, 2008 7:29 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

Ogólnie jeśli chodzi o technikę 4+1 to nie wychodzi mi, lepiej czuję jak kładę się wieczorkiem, niż w środku nocy, na dodatek rano ledwo co żyję. W nocy za szybko usypiam. Teraz sobie kupiłem yerbę więc będzie mi lepiej praktykowac 4+1, jak narazie pozostanę przy zwykłym zasypianiuj...
Avatar użytkownika

Posty: 132

Dołączył(a): N lut 24, 2008 10:14 am

Post Pn cze 16, 2008 9:25 am

Re: >>Technika WILD-OBE<<

Stosuję tą technikę świadomego zasypiania i muszę powiedzieć,że w moim wypadku działa.A robię to w następujacy sposób:
1.Budzę się nad ranem
2.Rozbudzam się
3.Zasypiam znowu tylko,że staram się przenieść swiadomość do świata snu
4.Potem zazwyczaj mam poczatek LD i gdy zorientuję sie że to jest sen
mówię:"Chcę wyjść z ciała"
Dotychczas udało mi się wyjść tą metodą już kilka razy :)
[urlhttp://www.sennikmysli.wordpress.com][/url]

Post So cze 28, 2008 9:46 am

Re: >>Technika WILD-OBE<<

W moim przypadku technika WILD,zafundowała mi jedne z "najwyraźniejszych" LD w moim życiu.

Post N lis 02, 2008 10:20 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

Wspaniała technika, takie jest moje pierwsze odczucie, wykorzystam ją dzisiejszej nocy, dzięki :)

Przyszło mi do głowy, czy nie można by nagrać czegoś dłuższego co trwało by całą noc, co by dawało komendy w stylu "dzisiejszej nocy będziesz miał głębokie OBE" czy coś podobnego, co by powiedzmy po 4 godzinach snów wybudziło, przypomniało po co wybudziło (na wszelki wypadek) no i następnie wydawało zaprogramowane wcześniej komendy, czy może dawało takie sygnały... jest w tym jakiś sens? Myślę, że jest to jakiś sposób...

------------

Godzina 7:23, cóż, wybudzacz wybudza, faktycznie to chyba jednak nie był najlepszy sposób na początek, trzeba się do tego przyzwyczaić... mam niedospanie, więc może za jakiś czas ponowię próbę, ale bez wybudzacza, zamaist tego zamierzam nagrać coś delikatnego, jakiś wodospad w tle... wybudzacz przy okazji musiał wybudzić sąsiada, włączył potocznie nazywane "pódełko idiotuw" ("ó" z "u" - zamienić) i jakiś głos powiedział że na "..." najlepsze jest "..." hehehe, podobno natura stworzyła, a na opakowaniu napisany jest skład, cała masa jakichś tam Eeee, chyba jakiś żart; przynajmniej humor dopisuje :)
Avatar użytkownika

Posty: 50

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 12:03 pm

Lokalizacja: Gdańsk

Post So maja 23, 2009 2:45 pm

Re: >>Technika WILD-OBE<<

Myślałem o czymś podobnym. Nasze ciało gdy śpimy odbiera bodźce. Wieć można obliczyć sobie ile czasu minie od zaśnięcia do fazy gdy zaczniemy śnić. Wtedy do nasych uszu z odtwarzacza mógłby polecieć cichy szept "Teraz jestes we śnie,To jest sen,Jesteś świadomy". Musze to kiedyś wyprbować :)
Feci quod potui, faciant meliora potents

*

अगर आपको लगता है कि आप कर सकते हैं पर विश्वास करने के लिए भरोसा रखो चमत्कार काम करता है

Powrót do Techniki OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle