MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Czułeś ten wiatr za swoimi plecami który pchał Cię w określonym kierunku, do doświadczenia które dało Ci coś do myślenia czy do konkretnego celu jaki sobie postanowiłeś i od samego początku miałeś przeczucie, że to właśnie twoja totalna jaźń.

Moderator: Opiekunowie

Post N lis 23, 2008 6:13 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Jeżeli chodzi o ten relaks i opanowanie w poza , to ja mam tak , ze jak trace świadomość i czuje że juz cofam sie do ciała, Wybudzam sie... troche się denerwuje i mówie sobie , nie , nie mozliwe , jeszcze nie, zaczynam lekko ''panikować'' bo trace to co najpiękniejsze.
Mam rozumieć ze w takich sytuacjach , pochamować sie i rozluzniać , opanować swoje cialo i napływające myśli tak? :?:

Post N lis 23, 2008 6:14 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

co robicie jak czujecie ze kocnzy wam sei LD?

Post N lis 23, 2008 7:40 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

No własnie ja tak jak już napisałem wczesniej , smuce sie z tego powodu bardzo i chce sie utrzymać , 1000 myśli naparza , zaczyna sie panika i budze sie.
Kiedyś jeszcze kręciłem sie wokoło , albo krzyczyałem ŚWIADOMOŚĆ i troche mnie jeszcze trzymało.
Teraz od czasu do czasu jak czuje ze trace LD to próboje startowac do oobe :)

Post N lis 23, 2008 8:46 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

no ale wtey oobe jest krotkie

Post Pn lis 24, 2008 11:30 am

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Jak mi się kończy przygoda to skupiam percepcję na określonym punkcie/obiekcie-wszystko zależy od otoczenia.Oddaję wtedy uwagę na maksa,często to pomaga wydłużyć zabawę.Też nie raz było mi okrutnie smutno,że wszystko się rozmyło i "taśma się urwała" :)
To nie jest łatwy sport :)

Post Pn lis 24, 2008 11:46 am

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Odchodząc trochę od tematu, to najbardziej w tych podróżach lubię stan spokoju,czuję się lżejszy mentalnie.Nie ma wtedy "tysiąca myśli na sekundę".Kiedy miałem dostrojenie wysokiego stopnia w zwyczajnej scenerii(jakiś park) harmonia wszystkiego dookoła była wyśmienita.Niby nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło-siedziałem na ławce,ludzie spacerowali alejkami,ktoś jechał na rolkach,gdzieś widziałem parę z lodami ect.Niczego nie krytykowałem,tylko czysta obserwacja. Lgnę dlatego do literatury Eckhart'a Tolle'a,bowiem wskazuje on na bardzo ważną kwestię- potęgę uwagi,bycia "tu i teraz".Ja pracuję nad tym by odczuwać mniej napięcia,chcę być "lżejszy" w dniu codziennym,myślę że warto .
A co Wy o tym sądzicie ?
Poprzednia strona

Powrót do Doświadczenia z MTJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle