MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Czułeś ten wiatr za swoimi plecami który pchał Cię w określonym kierunku, do doświadczenia które dało Ci coś do myślenia czy do konkretnego celu jaki sobie postanowiłeś i od samego początku miałeś przeczucie, że to właśnie twoja totalna jaźń.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn mar 03, 2008 7:39 pm

MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Odzyskałem świadomość. Szedłem sobie jakąś polną drogą.Pogoda była piękna ,w oddali rysował się widok gęstego lasu,ale ja byłem wnerwiony,bo musiałem uważać na tkwiące w ziemi kamienie,żeby się nie potknąć.Toteż pomimo tej pięknej scenerii , byłem rozgniewany.Idąc,przez większość czasu patrzyłem się pod nogi,I tak sobie maszerując,ktoś sypnął mi piachem w plecy!Pomyślałem-co za cham to robi,lepiej żeby tego nie powtórzył.Kontynuowałem wędrówkę i ...znowu-dostałem piachem po plecach i włosach.Olbrzymi gniew się we mnie wezbrał,zacisnąłem pięści i powiedziałem-jeszcze raz we mnie sypniesz tym piachem to dostaniesz strzał na twarz.Czułem przypływającą falę gniewu-moją falę,dosłownie mnie rozsadzało.Trzeci raz ktoś sypnął mi tym dziadowskim piachem i pomyślałem-miarka się przebrała.Zacisnąłem pięść i zęby-energicznie się obróciłem w celu wymierzenia ciosu i... wymiękłem.Stanąłem jak wryty-przede mną ukazała się najpiękniejsza dziewczyna,jaką kiedykolwiek widziałem...i do tego śmiała się ze mnie.Robiła to w piękny szczery sposób,po prostu mój gniew ją rozśmieszył.Czułem się jak kretyn do potęgi n-tej
Zacząłem ją przepraszać,język mi się plątał na widok tak zacnej dziewczyny toteż wyglądałem dla niej jeszcze bardziej komicznie.Widzisz,gdybyś od razu się rozejrzał,nie wstydziłbyś się za siebie tak bardzo-rzekła,a uśmiech z jej twarzy nie schodził.Szedłeś ze spuszczoną głową,i nawet gdy sypałam w ciebie piaskiem,ty się nie odwróciłeś,dopiero w końcu,gdy maksymalnie się rozgniewałeś-kontynuowała.
Miała na oko 165cm wzrostu,piękne długie włosy,kasztanowe oczy,najbardziej szczere i ciepłe spojrzenie jakie można sobie wyobrazić.Nie dałbym jej więcej jak 18 lat,ale to w jaki sposób mówiła i gestykulowała onieśmielało mnie.Spytałem- kim jesteś?A ona odrzekła,że jest dziewczyną,która po prostu jest wdzięczna każdej chwili.Czy jesteś WJ?A może Aniołkiem?-zapytałem.Ona odparła-bądź wdzięczny i Ty każdej chwili,a potem nazwiesz to jak chcesz.Posmyrała mnie po głowie,sprawiając,że resztki piasku spadły na ziemię.No,to teraz już na pewno nie będziesz na mnie zły.Roześmialiśmy się oboje i wtem powróciłem/wybudziłem się szczęśliwy i smutny jednocześnie myśląc,gdzie ja spotkam taką dziewczynę. :P

Post Pn mar 03, 2008 8:45 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Piękne :)Pewnie tęsknisz za Nią :)

Post Pn mar 03, 2008 9:39 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Zgadza się...

Posty: 173

Dołączył(a): So mar 01, 2008 2:18 pm

Lokalizacja: Z Ojca

Post Wt mar 04, 2008 11:32 am

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Mam pytanie, czy ten las jest daleko Twojego domu, czy wychodząc z ciała odrazu znalazłeś się w lesie, wychodziłeś świadomie czy odzyskałeś świadomość we śnie?

Post Wt mar 04, 2008 12:10 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Zapodałem technikę 4+1,na początku były jakieś hipnagogi ,z tym że czułem,iż jest inaczej niż jak to u mnie bywa,bo to dej pory często mnie one hamują -często się ich boję.Tym razem były mi całkiem obojętne.Tej scenerii nigdy wcześniej nie widziałem,a dostałem się do niej zaraz po zaniku hipnagogów,jakby ktoś odsłonił obiektyw od aparatu,obraz był bardziej wyraźny jak w FŚ.

Posty: 173

Dołączył(a): So mar 01, 2008 2:18 pm

Lokalizacja: Z Ojca

Post Wt mar 04, 2008 12:34 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Ciekawe, moze ta kobieta poprostu CI uświadomiła ze za dużo sie denerwujesz :). W momencie nerwow krajobraz sie jakoś zniekształcał albo były jakieś inne skutki? Pozdrów ją odemnie :D.

Post Wt mar 04, 2008 12:59 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Dobra,tak zrobię ;)Hmm,w gdy byłem naprawdę bardzo rozgniewany,moje ruchy stawały się coraz bardziej ciężkie i powolne.
Fakt,czasem denerwują mnie byle pierdoły,ale już coraz rzadziej.Coś mi się przypomniało:
-Gdzieś w Japonii były organizowane wykłady na temat gniewu, stresu przez doświadczonego Buddystę.Nastała pora by coś przekąsić.Każdy zaczął jeść,ale mnich miał mały problem-nie mógł otworzyć paczkowanego ryżu,toteż delikatnie rozgniewany rozerwał torebkę.Jeden z podopiecznych zauważył ten fakt i mówi zasmucony :Mistrzu,to ty się denerwujesz?A Buddysta odparł:Tak,ale nie zauważyłeś czegoś jeszcze? Nie,a co miałbym jeszcze zauważyć??Buddysta roześmiał się i odpowiedział:Jestem tylko człowiekiem,takim jak ty!:)

Posty: 173

Dołączył(a): So mar 01, 2008 2:18 pm

Lokalizacja: Z Ojca

Post Wt mar 04, 2008 3:21 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Po pierwsze, to że jest buddystą nie znaczy ze jest mistrzem w panowaniu nad emocjami, po 2 da się bardziej bądź mniej panować nad emocjami, a to ze nie można byc doskonalmy pod każdym względem, nie znaczy ze nie można sie doskonalić :). Pozatym nie jestesmy tylko ludźmi, tylko aż ludźmi o wielkim potencjale i niezbadanych możliwościach :). W tytule jest o MTJ, sądzisz ze było to Twoja wyższa jaźn? :)Tez kiedys czesto od małego w snach odwiedzała mnie pani w czarnych długich włosach, co ciekawe jej wyglad przypomina bardzo wyglad pewnej kobiety na tym forum :). Druga osoba to była także dlugowłosa, ale tym razem japonka. Pozdrawiam ciepło.

Post Wt mar 04, 2008 5:19 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Bardzo możliwe.Chłopie przypomniało mi się,że też kiedyś w Poza napotkałem japonkę,ale wiem czemu... po prostu mam do nich słabość :?

Post N kwi 06, 2008 8:31 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Darek Sugier/MTJ

Odzyskuję świadomość we śnie.Przed odzyskaniem świadomości uczestniczyłem w nieprzyjemnym scenariuszu-uciekałem przed goniącą mnie ,zdziczałą hordą psów,były kilka kroków ode mnie.To nie było zbyt sympatyczne.
Nagle "cyk"! Przenoszę się do pokoju mojej babci,posiadam pełną świadomość.Na jednym z jej foteli siedzi Darek Sugier! Byłem bardzo zaskoczony.Pytam Go-wiesz Darek ,że jesteś w moim Ld?On rozradowany odpowiada-jasne,że wiem.I teraz zaczął się dialog:
Ja:Stary,miałem bardzo nieprzyjemny sen przed odzyskaniem świadomości,dlaczego?
Darek:Jesteś za bardzo spięty w świecie fizycznym,i to przenosi się do POZA,kreując takie scenariusze.
Ja:Czy ty też masz często takie koszmary?
Darek:Bardzo rzadko,jestem od Ciebie bardziej świadomy.To wymaga pracy,ale też to możesz ociągnąć
(Zacząłem tracić świadomość i wiedziałem ,że mam mało czasu.Wywołało to u mnie zdenerwowanie.Darek to zauważył)
Darek: Wyluzuj,to przez to cię cofa...przez twój gniew.
Ja:Czy opanowanie pomaga w dostrojeniu?
Darek:Tak,to jeden z ważniejszych aspektów.
I tak rzeczywiście jest!Razem się roześmialiśmy i poczułem jak moja świadomość napływa!Wraz z falą śmiechu polepsza się dostrojenie.
Spytałem Darka czy jak sobie pochodzę po mieszkaniu to on nie zniknie.Powiedział,że nie,i tak było w rzeczy samej.Wróciłem do niego z takim o to pomysłem:
Ja:Darek przeniesiesz mnie z Ld do Obe?
Darek:Nie ma sprawy,pochyl głowę
Ja:Co do cholery?Po co?
Darek:Nie denerwuj się bo cię cofnie.Zaufaj mi
(Pochyliłem głowę,Darek przyłożył mi dłonie do skroni,okrył czymś ,co sprawiło że zrobiło mi się ciepło i przyjemnie.Poczułem jakieś trzaski,ale były oki.Przeniosło mnie do OP,miałem jakieś Hipnagogi,ale jak to ja-często się ich boję i dałem dyla do ciała).
-Dialog nie jest pełen,całego niestety nie pamiętam-
Chciałbym,żeby Darek to przeczytał,ot co, ciekawa historia:)
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 463

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:46 pm

Lokalizacja: z Ducha

Post Pn kwi 07, 2008 6:29 am

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

WOW! Niesamowite! :):):)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Posty: 173

Dołączył(a): So mar 01, 2008 2:18 pm

Lokalizacja: Z Ojca

Post Pn kwi 07, 2008 3:29 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Hej, bardzo ciekawe doświadczenie. Relaks, to jeden z wazych aspektów świadomego śnienia i obe. Kilka razy miale obe z udzialem Darka i było czasami śmiesznie :). Pozdrawiam :).

Post Pn kwi 07, 2008 9:29 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Dzięki,ja również pozdrawiam :D

Tak właśnie jest-relaks to skarb.Bruce Lee kiedyś powiedział:"Bądź zrelaksowany we wszystkim co czynisz-będziesz przez to bardziej efektywny,wykorzystując mniejszy nakład energii". ;)

Post Śr kwi 09, 2008 2:11 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Nawiąże do pierwszego doświadczenia. Piękny krajobraz, pogoda, spacer a Ty patrzysz pod nogi i denerwujesz się czymś tak małym jak kamień. Może ta dziewczyna miała uświadomić Ci jak ważne jest docenienie tego co masz tuż przed nosem, kiedy Ty szukasz problemów na siłę? Nie wiem. Ja bym to tak zinterpretowała.. Ja co dzień przed zaśnięciem wymieniam trzy rzeczy które sprawiły że ten dzień był wyjątkowy. Spróbuj a po czasie zaczniesz doceniać nawet uśmiech przypadkowej osoby na ulicy.

No a co do drugiego opisu, to również z niecierpliwością czekam na opis Pana Darka.
:)

Post Śr kwi 09, 2008 3:36 pm

Re: MTJ-zatkało mnie z wrażenia

Dzięki za radę,zastosuje ją już tej nocy :)
Następna strona

Powrót do Doświadczenia z MTJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle