www.dopalacze.com

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Wt maja 27, 2008 8:58 pm

www.dopalacze.com

Witam.
Myślę, że spodoba Wam się ta strona, jeśli nie znacie:) Poznana dzięki Aldenbauerowi:)

Na stronie wszystko jest legalne.
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach

Post Wt maja 27, 2008 11:03 pm

Re: www.dopalacze.com

ja bym proponowal przeniesc to do ciekawych linkow ;]

pozdrowienia.
Avatar użytkownika

Posty: 32

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:17 pm

Lokalizacja: wies obok cieszyna

Post Wt maja 27, 2008 11:28 pm

Re: www.dopalacze.com

ooo tak!!!! Za ten temat nalezy ci sie WIELKI UKLON!!
Czegos takiego szukalem :)
Juz nie moge sie doczekac wyplaty :mrgreen::mrgreen:Zloze spooore zamowienie :twisted:

Normalnie, dziekowa ci dobry czlowieku :)
I, i, i Shot the Sheriff
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Śr maja 28, 2008 9:56 am

Re: www.dopalacze.com

Spoko loko i na zdrowie:)
A jeśli moderator uzna przeniesienie tematu za stosowne, to proszę bardzo:)
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): So mar 01, 2008 10:20 am

Lokalizacja: Podkarpacie

Post Śr maja 28, 2008 3:23 pm

Re: www.dopalacze.com

O sam niedawno odkryłem tą stronkę i przymierzam się żeby coś z niej zamówić:)) Jak ktoś coś próbował z tego byłbym wdzięczny o jakieś mini recenzje, czy się opłaca w ogóle, czy to jakaś ściema?
Sam chyba na początek spróbuje SPICE GOLDA :))... wszyscy to polecają więc chyba raczej to:D
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 229

Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 10:00 pm

Post Śr maja 28, 2008 6:43 pm

Re: www.dopalacze.com

To wszystko jak dla mnie za bardzo zakrecone, nawet nie wiedzialam , ze takie rzeczy sa.
Dzis przypadkiem wlazlam na strone http://www.magicznyogrod.pl
tam sa takie rzeczy jak np. Dreamherbal -herbata snow, albo
African Dream - afrykanski korzen snow, to brzmi naturalniej niz te mieszanki, ale nie mam zadnego doswiadczenia.
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Śr maja 28, 2008 7:50 pm

Re: www.dopalacze.com

Korzeń snów, albo Calea Zacatechichi wydaje się być lepiej sprawdzona- w końcu stosuje się to od tysięcy lat z dobrymi skutkami. Na tej stronie też można dostać Szałwię, również psychoaktywną:)
Ciekawi mnie Kratom. Wyczytałem, że jest to popularna używka w Tajlandii i krajach z nią sąsiadujących. Dobrze zrozumiałem, że ma coś wspólnego z opiatami?
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach
Avatar użytkownika

Posty: 32

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:17 pm

Lokalizacja: wies obok cieszyna

Post Śr maja 28, 2008 10:35 pm

Re: www.dopalacze.com

Zamowilem "lolka" SPICE GOLDA :DCzekam na dostawe, wiec mysle, ze kurka do piatku powinno dojsc. Nie moglem zwlekac :D

Keeda, nie wierzysz w "Recenzje" pod produktem? Ja jakos wierze - dlatego zamowilem. No chyba, ze nie zauwazyles ;)

Jak zapale (tzn, nie wiem kiedy to dojdzie), to na pewno napisze, czy na mnie dzialalo czy nie. Mam nadzieje, ze to nie zadne wałki jednak i ten specyfik "lepszy od MJ, bo mniej zamula i lepsze zejscie" zadziala tak jak ma zadzialac ;]
I, i, i Shot the Sheriff
Avatar użytkownika

Posty: 626

Dołączył(a): N maja 11, 2008 4:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Cz maja 29, 2008 8:37 am

Re: www.dopalacze.com

tarzanno napisał(a):Dobrze zrozumiałem, że ma coś wspólnego z opiatami?
dobrze. należy do opioidów. jest stosowany jakoi substytut opium. https://talk.hyperreal.info/thread/146
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): So mar 01, 2008 10:20 am

Lokalizacja: Podkarpacie

Post Pt maja 30, 2008 6:11 pm

Re: www.dopalacze.com

Próbowałem wczoraj jointa Spice'a(niewiem czy gold czy zwykły) z tej strony:)) To naprawde działa. 2 jointy na 4 i 3 godziny zabawy;D Faza podobna i to bardzo do maryśkowej;p Ale ciężko to opisać, jak zresztą każdą faze. Fajnie sie pali taki aromacik supcio:)) Podczas strasznie suszy, gorzej niż po mj i na zejściu masz straszną zamułe, która utrzymuje się nawet do następnego dnia. To jedyne minusy. Duży plus, że działa długo i przyjemnie;]

Czy do obe dobre? Niewiem...wątpie:D
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post Pt maja 30, 2008 7:27 pm

Re: www.dopalacze.com

Troszkę drogie to wszystko.. takie 'zwykłe' zioła... ceny zaczynają się od parunastu, parudziesięciu zł pare gramów, niektóre towary sprzedawane są nawet w miligramach! :lol:
Nie czytaj moich postów, są głupie.
Avatar użytkownika

Posty: 32

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:17 pm

Lokalizacja: wies obok cieszyna

Post Pn cze 02, 2008 2:57 pm

Re: www.dopalacze.com

Ok, wiec od poczatku.

Zamowilem we srode przesylke (po 12), tak wiec towar wyslany zostal we czwartek. Doszedl dzisiaj - poniedzialek - a ja po nieprzespanej nocce.
Zmeczenie zaczelo mnie klapic juz w godzinach 7-8 rano.

Przyszedlem po robocie, zobaczylem przesylke i polecialem do pokoju.
Otworzylem, wystawilem i polecialem zjesc obiad. Zjadlem, polecialem do pokoju, wlaczylem kompa i zrobilem 2 "buszki". Jeden taki wiekszy, a drugi to zlepka pozostalych 3.

Po tym drugim buszku, po niecalych 5 sekundach, zaczelo sie wszystko zmieniac.
Juz inna percepcja, wyostrzone zmysly itp
Pozniej zywsze kolory.
Mialem efekt, ze oczy mi przeskakiwaly jak zaba.
Pozniej wlaczylem radio z Chilloutem. Muzyka niebywale mnie wciagnela.

Jedynie czego mi brak, to smiechawy, oraz odlotu do "Twister - zakreconej krainy czarow."

Ogolnie serdecznie polecam, aczkolwiek nikogo nie zachecam.

ps. zauwazylem, ze po tym stuffie madrzej pisze :D

ps2. TOWAR NAZYWA SIE "SPICE GOLD". Jest to Joint zrobiony z tego hecu. 18zl za sztuke.
Mysle, ze sie oplaca. Zrobilem te 2 buszki i zostala spalona jakas 2/5 stuffu. Mnie kopnelo.
Nie moge sie doczekac proby efektu na NIE zmeczonym organizmie :)

pieeeeeekny sklep ;]

acha, ludzie proponuja GOLDA na 2 osoby. Na 1 za mooocne podobno, czego moge juz dowiesc :D
I, i, i Shot the Sheriff

Post Pn cze 02, 2008 9:26 pm

Re: www.dopalacze.com

No i stalo sie. Zamowilem 3g golda :)Jak dojdzie to napisze relacje.
Avatar użytkownika

Posty: 134

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:16 pm

Lokalizacja: Mazury

Post Cz cze 26, 2008 9:41 am

Re: www.dopalacze.com

Wczoraj odpaliłem z kumplem Spajsa Gold. Kopie mnie o wiele mniej niż MJ, nie zmienia tak rzeczywistości. Owszem, rozśmiesza i rozluźnia, całkiem fajnie, ale nie tak jak MJ. Teraz jest lekka zwała, bo czuć po przespanej nocy takie osłabienie i kręcenie w głowie. Mimo to Spice Gold polecam, ale raczej jako coś słabszego od MaryJane.
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach

Post Cz wrz 17, 2009 5:17 pm

Re: www.dopalacze.com

Wszyscy chwalą ten sklep, a ja go nie cierpię i wyrażę opinię, wstrzymam się jednak od emocji.

1. Wszystko tam drogie i słabiuśkie, taniej można kupić coś równie legalnego, a mocą i jakością sięgającego kryształy MDMA (czyste, bez amfetaminy i PDA) lub LSD, jeśli tylko znajdzie się handlarza (akurat tutaj towar est zazwyczaj czyściutki jak łza).
2. Nie wiadomo tak naprawdę, co w tych tabletkach i "mieszankach ziołowych" (w których ponoć wykryto chemikalia, chyba chodziło rodzinę JWH. Nasypane wszystkiego po trochu i wiedz tu, co bierzesz...
3. Takie sklepy są przypałowe, no naprawdę... Gdyby nie funshopy, np. Szałwia Wieszcza wciąż byłaby w Polsce legalna. Ostatnio znajomemu niebiescy zrobili nalot na chatę jakby granaty produkował, znaleźli małą, praktycznie pamiątkową (kiedyś hodował więcej, ale zlikwidował po delegalizacji) roślinkę i teraz czeka na sprawę :(
4. Środki psychoaktywne nie powinny być rozpowszechniane jak alkohol i nikotyna (które imo powinny być bardziej ograniczone). Nie wyobrażam sobie 13-latka z blokowiska palącego x20 Szałwii (powiedzmy, że go starszy kumpel poczęstował) albo naspidowanego pochodnymi piperazyny. Substancje psychoaktywne są dla ludzi dojrzałych fizycznie i psychicznie (dla niektórych to 15 lat, dla innych 20, a inni nigdy nie dojrzeją niestety), którzy wiedzą, co mogą z tym zrobić, a nie tylko się naćpać, poszaleć na baletach, obić komuś twarz, pochichotać i nic z takiego doświadczenia nie wynieść.
5. Tu jednak będę subiektywny - oficjałka tego sklepu est żałosna. Tabletki i kadzidełka kolekcjonerskie, wrzucanie po pół do klasera, a na forum od cholery recenzji i jeszcze skale wizuali, energii, empatii, etc... I ten ich rzecznik medialny, który w kółko powtarza "są to substancje nieprzeznaczone do spożycia przez ludzi", nieważne o co go pytają (oglądałem w Magazynie Ekspresu Reporterów, czy jakoś tak, krąży po necie). Mieszkam za granicą, tu w funshopach przynajmniej wszystko est opisane, na co trzeba uważać, jak użyć, ile wziąć, jakie efekty uboczne, a nie że potem ktoś "wrzuci do klasera" 3 tabletki na raz.

EDIT: Chyba nikogo nie uraziłem, ale jeśli jednak, to przepraszam.
Następna strona

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle