Przywitaj się

Właśnie zarejestrowałeś się na forum ? Nikogo tu nie znasz ?? Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz i interesujesz, cokolwiek tylko chcesz, wybór należy do ciebie. Z pewnością pomoże nam to lepiej się poznać.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 295

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post N lip 22, 2012 8:34 am

Re: Przywitaj się

Witam.

Gratulacje i pozdrawiam :)

Jeśli chodzi o Darka to ostatnio powstała jakaś wrzawa, że niby wrócił i nową książkę napisał.
Zobaczysz ten temat w koszu.
kosz-f89/darek-sugier-reportaze-sw-piotra-t2600.html

Posty: 1

Dołączył(a): So lip 21, 2012 2:11 pm

Post Śr lip 25, 2012 12:16 pm

Re: Przywitaj się

Cześć. Mam na imię Dorota:) i kilka osób z Was znam z forum oobe.pl :)Jako, że życie sprawilo mi niespodziankę w postaci malej kobietki (córci) i na dodatek nie mialam internetowej lączności ze światem, mam ogroooomną przerwę w oobe, ld i wszelkich innych. Ale wstaję na nogi i powolutku malymi kroczkami wracam. Postawilam sobie na drodze kilka celów i mam zamiar tym razem je osiągnąć :)
Tak poza tym to... 8 sierpnia miną 4 lata od mojego pierwszego świadomego wyjścia:) jak ten czas leci
Witam raz jeszcze i do zobaczenia ;)
Avatar użytkownika

Posty: 1

Dołączył(a): Śr sie 01, 2012 7:14 am

Lokalizacja: Kościerzyna

Post Śr sie 01, 2012 9:13 pm

Witam wszystkich obenautów i oneironautów!

Jestem Darek.Mam 21 lat i jestem z Kościerzyny. ;)

Głęboko pasjonuję się psychonautyką w całym jej zakresie począwszy od LD ,przez OOBE ,do NDE itp. :mrgreen:Zainteresowanie to zaczęło się 5 lat temu.Jak narazie przykładałem się do teorii ,teraz mam zamiar przejść do praktyki.
Pragnę na własnej "eterycznej" skórze zbadać mechanikę świata nazywanego marzeniem sennym ,castanedowskiej rzeczywistości odrębnej itp. i skorzystać z korzyści płynących z tego. Na to forum przyszedłem po rady i wskazówki ,ale też w miarę mozliwości w poszukiwaniu osoby płci przeciwnej do doswiadczeń z tego zakresu.
Pozdrawiam Daro!!
...wszystkim psychonautom, którzy wraz ze mną
nocami, pośród leśnych pustkowi, w świątyniach, podziemnych komnatach
i na szczytach gór przywoływali Misteria...
Avatar użytkownika

Posty: 7

Dołączył(a): So lip 28, 2012 9:55 pm

Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post Cz sie 02, 2012 12:44 am

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich serdecznie. Jestem Mariusz. Tematem OBE zacząłem się interesować i robić jakieś pierwsze próby wyjść, O ile pamięć mnie nie myli był to rok bodajże 1998. Pierwsze informacje / materiały na temat OBE jakie znalazłem to były z internetu i była to chyba któraś z metod Roberta Monroe. To było jak dla mnie dosyć trudne ale powiedziałem sobie, obiecałem że muszę sobie udowodnić że takie coś jest możliwe, bo odkąd pamiętam fascynowała mnie hipnoza, parapsychologia a szczególnie przypadki z pogranicza śmierci. Zacząłem dosłownie obsesyjnie dzień w dzień, noc w noc przed spaniem robić te trudne ćwiczenia na OBE ale była kicha i nic szczególnego się nie działo. Wpadłem na taki jak na tamte czasy pomysł by ponagrywać sobie sugestie hipnotyczne na dyktafon w stylu … wychodzisz z ciała świadomie, umiesz wychodzić z ciała świadomie, podróżujesz poza swoim ciałem świadomie, widzisz czujesz i słyszysz świat duchowy, itp. ( o formułowaniu sugestii hipnotycznych nie miałem aż takiej wiedzy ale wiedziałem że musi być to w czasie Teraźniejszym ). Puszczałem sobie te sugestie w kółko na walkmenie przez całą noc. I po jakiś 3 albo 4 miesiącach gdy spałem w nocy wybudziło mnie dziwne uczucie tak jakby prąd płynął przez moje ciało i dziwne brzęczenie, otworzyłem oczy – jak wtedy mi się wydawało – ale był to otwarty mój czakram 3 oka, i patrzę a tu jakaś postać wisi nade mną i ma skierowaną jedną jakby rękę w moją stronę. Nie muszę mówić co to we mnie wywołało. Nadal kontynuowałem próby i… po dokładnie 7 miesiącach doświadczyłem pierwszego świadomego OBE, podczas popołudniowej medytacji przyszło to nagle w momencie w którym najmniej się tego spodziewałem. Klasyczny paraliż przysenny. Dosłownie wyrzuciło mnie z ciała i wylądowałem koło kaloryfera w rogu pokoju. Byłem tak zadowolony z siebie że nie pamiętam momentu w swoim życiu bym był z czegoś bardziej Szczęśliwy jak na tamten czas. A teraz kocham te stany całym Sercem :D
Pozdrawiam Wszystkich
Mariusz
Nie liczy się czas ani przestrzeń...
Bo duch buja gdzie chce :)
Avatar użytkownika

Posty: 132

Dołączył(a): So lis 29, 2008 8:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post N sie 05, 2012 5:31 pm

Re: Przywitaj się

Witaj Mariusz na forum. Opisuj, opowiadaj i dziel się swoimi doświadczeniami.
Avatar użytkownika

Posty: 7

Dołączył(a): So lip 28, 2012 9:55 pm

Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post Pn sie 06, 2012 12:54 am

Re: Przywitaj się

Dziękuje za przywitanie ;)
Nie liczy się czas ani przestrzeń...
Bo duch buja gdzie chce :)
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 295

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Pn sie 06, 2012 7:29 pm

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich nowo przybyłych :))))
Wszystkiego dobrego życzę, wielu doświadczeń i zrozumienia :)

Posty: 1

Dołączył(a): Śr sie 08, 2012 8:58 pm

Post Wt sie 14, 2012 12:30 pm

Re: Przywitaj się

Witam serdecznie, widzę że przez kilka lat trochę się tu pozmieniało na forum, jednak widzę też znajome twarze/nicki ;)
Niektórzy być może mnie kojarzą z działalności sprzed kilku lat, dla tych którzy mnie nie znają kompletnie przedstawię się:)

Nazywam się Jarek, jestem mikrobiologiem. Swoje pierwsze wyjście miałem jako około 3 letnie dziecko, później długa przerwa aż do trafienia na fora podobne temu. Jak wielu podróżników zaczynałem od książek Monroe'a a później doszła wspaniała pozycja Darka Sugiera.

Obecnie mam za sobą dobrych kilka setek wyjść, o niektórych z nich pisałem na forum jednak po pewnych niemiłych sytuacjach wzmożonych moim młodzieńczym i buntowniczym temperamentem postanowiłem usunąć się w cień nie pozostawiając po sobie śladu. Jednak pozostawiłem kilka najcenniejszych dla mnie przeżyć, które możecie znaleźć pod nickiem jerry:

Podróż do miejsca przyjęć istot po śmierci…(archiwalne)
http://obeforum.pl/wiesci-parku-f18/podroz-do-miejsca-przyjec-istot-po-smierci-archiwalne-t1870.html

Migotanie - czyli jedna z lekcji mojego MTJ
http://obeforum.pl/doswiadczenia-mtj-f13/migotanie-czyli-jedna-z-lekcji-mojego-mtj-t1872.html

Uzdrawianie na odległość, za pomocą podróży mentalnych !
http://obeforum.pl/podroze-mentalne-f48/uzdrawianie-na-odleglosc-za-pomoca-podrozy-mentalnych-t1871.html

Astralni opiekunowie - moje refleksje i doświadczenia.
http://obeforum.pl/post14459.html#p14459

Pozdrawiam :)
Zapraszam na mojego bloga: nauka, biologia, medycyna, hodowla ptaszników, gekona lamparciego i wiele innych ;)

Obrazek
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 295

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Pochwały: 1

Post Wt sie 14, 2012 5:38 pm

Re: Przywitaj się

Witaj i powodzenia :)

Posty: 5

Dołączył(a): Pt sie 24, 2012 4:59 pm

Post So sie 25, 2012 4:02 pm

Re: Przywitaj się

Cześć wszystkim

Posty: 24

Dołączył(a): Wt maja 17, 2011 1:06 pm

Post N sie 26, 2012 5:20 am

Re: Przywitaj się

Witaj w naszym gronie :)

LSR

Posty: 1

Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 9:23 pm

Post Wt wrz 04, 2012 10:38 pm

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich Śniących! mam nadzieje, że to forum ruszy troche jeśli chodzi o rozmowy :)pozdrawiam LSR :D

Posty: 6

Dołączył(a): Pn paź 01, 2012 6:52 pm

Lokalizacja: Czy to ważne?

Post Wt paź 02, 2012 7:54 pm

Re: Przywitaj się

Witam jestem Mietek, zajmuje się oobe od prawie roku niestety jeszcze się nie udało zresztą temat w dziale Pomocy-Help :D

Posty: 5

Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 2:15 pm

Post Pt paź 12, 2012 9:39 pm

Re: Przywitaj się

Witam wszystkich Forumowiczów !!

Patryk Tak mam na imię znaojmi nazywają mnie Chinczyk ... nie pytajcie czemu ( nie jestem chinczykiem )
Zajmuję się medytacją od 2 miesięcy, znalzałem się na tym forum nie bez przyczyny, mam nadzieję że wszyscy ludzie zebrani na tym forum pomogą mi że tak napisze "się ogarnąć" za często gubie chęć do życia, ogarnia mnie ogromna pusta i bałagan ... a tak ogolnie to jestem wesołym i smiesznym gosciem ;)pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco !!
Poprzednia strona

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle