marihuna

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr gru 03, 2008 7:47 pm

Re: marihuna

ale jednego nie moge zrozumiec tez . piszez , ze ziolo holenderskei nie uzaleznia fizycznie bo nie jest chemiczne. a ja poweim i co z tego!? przeciez uzaleznienie psychiczne nie polega na tym ze twoj organizm musi cos brac tylko uzaleznienie psychiczne polega na uzaleznieniu od danej rpzyjemnosci tak jak np granie na komputerze , wiec mozna nawet powiedziec ze ziolo holenedrskei bardziej uzaleznia niz polskie bo pisales ze jest po nim wieksza faza. zreszta to jest dziwne nbo oni ta chemie dodaja zeby bardziej klepało wiec polskie powinno byc mocniejsze chyba ze paliles jakeis mocne odmiany bo w holandi masz sporo rodzajow do wyboru. ogolnie ta chemia nie jest po to zeby uzalezniac ludzi , a nawet jakby była po to to by uzalezniałą fizycznie , jak w chemia w szlugach-nikotyna
Avatar użytkownika

Posty: 129

Dołączył(a): So lis 29, 2008 8:15 pm

Lokalizacja: Kraina nisko latających stonek

Post Śr gru 03, 2008 9:40 pm

Re: marihuna

TigeRM napisał(a): Spaliłem więcej niż wszyscy na tym forum razem wzięci.


:D:D:D:D:D:D

Post Cz gru 04, 2008 1:42 pm

Re: marihuna

Dzeyson napisał(a):wiec mozna nawet powiedziec ze ziolo holenedrskei bardziej uzaleznia niz polskie bo pisales ze jest po nim wieksza faza. zreszta to jest dziwne nbo oni ta chemie dodaja zeby bardziej klepało wiec polskie powinno byc mocniejsze chyba ze paliles jakeis mocne odmiany bo w holandi masz sporo rodzajow do wyboru. ogolnie ta chemia nie jest po to zeby uzalezniac ludzi , a nawet jakby była po to to by uzalezniałą fizycznie , jak w chemia w szlugach-nikotyna


Wszystko uzależnia psychicznie telewizja komputer nawet obeforum :)Ja lubię sobie zajarać czasem, ale nie mam czegoś takiego że MUSZĘ bo kur#ica mnie weźmie. A kiedyś jak byłem młodszy i kupowałem od osiedlowych dilerów to MUSIAŁEM zajarać bo myślałem że mnie rozniesie. I chemicznie zioło wcale nie jest mocniejsze uwierz mi :)Także wszystko uzależnia psychicznie nawet teraz jak czytasz forum czy piszesz posta to jesteś uzależniony. Chodzi mi o chemiczną MJ która uzależnia fizycznie i wiele osób w to nie wierzy. Oczywiście nie uzależnia fizycznie tak jak Heroina że musisz zajebać w żyłę bo wyparujesz jak leżysz na chodniku. Ale masz coś w stylu MUSZĘ zajarać poprostu muszę... Dużo zależy od człowieka, jeśli ktoś ma słabą psychę, dołuje się ciągle itd. To wiadomo.

Post Cz gru 04, 2008 2:26 pm

Re: marihuna

no dobrze ,ale miałem racje z tym ze chemia uzaleznia fizycznie a nie psychicznie. ale w holandi takie najtansze ziolo co widzialem caly wór to tez jest mocne? tzn tez mozna sie zjarac po podobnym czasie jak po polskim?

Post Cz gru 04, 2008 9:19 pm

Re: marihuna

W Holandi gieta masz za 20 zł i wychodzi z 12 kul takich mocno nabitych. Faza jest głębsza jak zjarasz baciora z white widow to przez godzinę nie możesz wstać, tak cię jebnie. Także najlepsze jest w holandi :)

Post Wt kwi 07, 2009 10:07 pm

Re: marihuna

;] ja jak za mocno się zjaram, to gdy zamykam oczy czuje jakbym leciał z prędkością światła do tyłu... no i muszę przyznać, że zioło mi parę razy pomogło w oobe ;)

Post Śr kwi 08, 2009 12:53 pm

Re: marihuna

a poza white window to raczej słabe są w holandi?

Post Cz paź 29, 2009 7:28 am

Re: marihuna

po tym są dobre mentalki albo medytacja , ale raczej w ten sposob sie nie wycwiczysz.
Avatar użytkownika

Posty: 88

Dołączył(a): Cz mar 20, 2008 1:16 pm

Lokalizacja: Warszawa

Post Wt sty 26, 2010 4:48 pm

Re: marihuna

Kilka slow od Boba Marley'a o trawce:

http://www.youtube.com/watch?v=XkPxnhcBLDY

Posty: 15

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 9:30 am

Post N lip 11, 2010 7:00 am

Re: marihuna

Codziennie pomagam sobie thc i pale juz kilka lat ogolnie nie mam nic przeciwko ale jesli chcemy to traktowac jako wspomagacz do oobe to sie nie da dziwi mnie to ze kiedys tam szamani jaralii jak smoki i wchodzili w takie stany bo trawa zwyczajnie usypia umysł ile kroć chcialem wejsc nie da sie i juz tak samo z alkoholem moze cos nagle wyciagnac nas ale nic nie pamietamy albo sa ta jakies chore obrazy nie trzymające sie kupy :ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika

chosen one ;)

Posty: 262

Dołączył(a): So maja 30, 2009 9:11 pm

Lokalizacja: Obywatel Wszechświata

Post N lip 11, 2010 7:27 pm

Re: marihuna

MniChał napisał(a):Codziennie pomagam sobie thc


Powiem krótko thc pomaga na ogólnie pojęte zjawiska oobe czy ld, tyle co zsiadłe mleko.
Jeśli w człowieku jest bajzel to tym bardziej nie pomoże na to żaden narkotyk, wiec branie tego na co dzień sprowadza się do korzystania z chwili "odlotu", a może większość ludzi ma do oobe podejście odlotowe ;)
Wtedy thc i oobe na jednym wózku jadą.

Także jak ktoś woli się oszukiwać to proszę bardzo, pretekst aby "zajarać" zawsze się znajdzie ;)
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.
http://www.shamanika.pl

Posty: 15

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 9:30 am

Post N lip 11, 2010 8:46 pm

Re: marihuna

nie wiem śniący czy czytasz dokładnie to co napisałem czy probujesz wyrwac zdanie z kontekstu zeby zabłysnąć nie napisalem ze pomagam sobie trawa zeby wejsc w oobe bo bez tego to osiagam chodzi mi o bardziej przyziemne sprawy na wyładowanie rozluznienie


"nie mam nic przeciwko ale jesli chcemy to traktowac jako wspomagacz do oobe to sie nie da dziwi mnie to ze kiedys tam szamani jaralii jak smoki i wchodzili w takie stany bo trawa zwyczajnie usypia umysł ile kroć chcialem wejsc nie da sie"
Avatar użytkownika

chosen one ;)

Posty: 262

Dołączył(a): So maja 30, 2009 9:11 pm

Lokalizacja: Obywatel Wszechświata

Post N lip 11, 2010 8:58 pm

Re: marihuna

Wiesz błyśnięcie mnie nie interesuje, chodzi mi tylko o to codzienne palenie ;)
Co do wpływu na oobe to się zgadzamy :)
Sny są nami, a my nimi swoimi pragnieniami.
http://www.shamanika.pl

Posty: 15

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 9:30 am

Post Pn lip 12, 2010 9:16 am

Re: marihuna

to trzeba bylo tak od razu ;p wiem o co Ci chodzi juz o rycie beretu mam znajomych dla ktorych tylko to sie juz liczy ale jesli robisz to rozsądnie nie zamykasz sie jak ktos napisal cos takiego "etap wyłączonej komórki" to jest dobrze mysle.. chociaz no trzeba ograniczac..
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 272

Dołączył(a): N mar 15, 2009 5:30 pm

Lokalizacja: Kielce

Post Śr lip 14, 2010 7:06 am

Re: marihuna

Ja palę mniej więcej raz na 2-3 tygodnie a to i tak wydaje mi się za często...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle